Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg hogy a barátom régen mindenféle kis nőcskékkel összejárt, meg mindenkinek írogatott, aki mozgott. Megváltozhat egy ember ennyire hogy csak én legyek neki?

Figyelt kérdés
Nemrég óta vagyunk együtt, nem tudom mit csinálhat ha nem vagyunk együtt, eddig megbíztam benne, mert nagyon rendesnek ismertem meg. De ahogy ezeket hallottam nagyon elbizonytalanodtam. Azért ott még lehet nem tart a kapcsolatunk, hogy kérdőre vonjam... de nagyon rosszul esik, mert nem ilyennek ismertem meg.

2020. júl. 3. 21:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a barátnőmet 10 éve ismerem, a fiút pedig 1,5 hónapja. Szeretném azt hinni, hogyha ismerkedik/kezdődő kapcsolatban van, akkor csak nem tart több vasat a tűzben.

Mi lenne hogyha most egy kicsit hűvösebb/távolságtartóbb lennék a fiúval? Akkor esetleg kiderülne, hogy csak arra kellek neki, vagy valóban érdeklem?

2020. júl. 4. 00:28
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj! Egy másik nőre soha ne hallgass!!! Ha érdekel ez a pasi, akkor adj neki esélyt!
2020. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Íratlan alapszabály: Társkeresésben ne adj mások szavára. Tők mindegy milyen nemű. Sok a rosszindulatú, irigy, megkeseredett ember, aki azt akarja, hogy te is szenvedj. Mert nehogy már neked legyen jobb. Adj neki egy esélyt, akkor úgyis kiderül minden.
2020. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Barátnőre ne hallgass,pasiban pedig ne bízz feltétel nélkül. Ugyanilyen mindenkinek írós,mindekit megdugó volt a párom. Amikor nekem írkált,hogy mennyire szeret,másnak is írta ezt,meg,hogy költözzön oda (nekem is írta) mindeközben az exéhez járt kefélni. Szóval óvatosan.

Amikor már együtt voltunk fél éve,rendezvényezni járt,a pincércsajt fűzte,mindeközben egy rétinéger p.csa pucér képeit kéregette facebookon. Mindennel lebukott szép apránként. Azt,hogy a kapcsoltaunk elején félrekúrt-e vagy sem(mármint onnantól,hogy odaköltözött hozzám és eltartottam) ezt nem tudom.Szerintem lehetséges,amikor épp rendezvényezett.

2020. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!