Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha elhanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elhanyagol a barátom?

Figyelt kérdés

Egy köpésre lakik, tegnap is a városomban volt sütizni és nem hívott, pedig egy hete találkoztunk, semmi közös program, nincs szex mert megszakításosan akarja, egy nagy nulla az egész, szerinte meg ő mindent megad és az tökéletes.

21/l 25/f



2020. júl. 7. 13:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hívd fel, könyörögj neki kicsit, hogy foglalkozzon veled, sírj és a végén köszönd meg a lehetőséget, hogy elmondhattad és megengedte, hogy felhívd. Aztán várj 5 hetet még mire válaszol, esetleg 1-2 hónapot mire egyszer találkoztok és rád köszön, majd szexelj vele védekezés nélkül, mert az a dolgod, hiszen ő az igazi. Jól hangzik, mi? Csodás kilátások!
2020. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
El tudod és el is kell engedni. Nyilván nem könnyű de ennek nincs értelme.
2020. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy hülyeség amit csinál azzal, hogy vele marad hiába látszik messziről, hogy a srác le se tojja a barátnőjét. Na de miért van szükség az ilyen "Ó úgy is tudjuk vele maradsz" és hasonló marhaságokra? Ha így lesz az megint az ő egyéni problémája nem a miénk. De lehet még sem így tesz. Így ennek semmi értelme, csak a kérdező direkt hergelésére jó.
2020. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
És ha ő az első? Nem mindenki az elsővel öregszik meg 🙂 neked meg ezekszerint főleg nem vele kéne 🙂 mindenkinek volt első, elhiszem hogy nehéz de majd az utána lévők közül akad valaki akinek hiányzol is 😉
2020. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz normális párod, röhögni fogsz saját magadon, hogy ilyet elviseltél valakitől.
2020. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Több igényed van a találkozásra, illetve úgy tűnik, ő fontosabb számodra mint te neki. Egy kapcsolat azért jó, mert mindkét fél megkapja amit szeretne és "profitál" belőle, probléma mindig lehet, de így, hogy nem működik a kommunikáció, nincs intimitás és igény az együtt töltött időre kapcsolatnak se nevezném. Ha csak lehúz, és magad is nagy nullának értékeled abszolút nincs értelme folytatni, felesleges gyomorideg és rengeteg időd elveszi. Állj ki magadért, azért mert ő azt mondja tökéletes a kapcsolat, még gondolhatod másképp, eleve szubjektív ki mitől érzi jól magát. Csak te tudod mi a jó neked, ha hagyod elnyomni magad és mindent elfogadsz, sose lesz boldog kapcsolatod.
2020. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki.

Nekem is ez volt, legelső barat szinten es 1-2 hetente lejött hozzam, semmi közös program nem volt csak negyed óra setalas, felmenni az anyjához,meg az hogy horgasszunk 😃 hiaba javasoltam normalis közös programokat nem tetszett egy sem. Volt olyan, hogy egy hónapban csak 3x lattam.

Utana gyakrabban jott, de csak filmet néztünk es erőszakosan kezdeményezte a szexet, utána meg majdnem meg is erőszakolt mikor nem engedtem, hogy gumi nelkul csináljuk.

Engem anno nagyon kikészített, meg te is fiatal vagy sok lehetoseg áll előtted kérlek ne ragadj le ennel úgysem lesz jobb

2020. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát .., ő NEM !!!!szeret téged az is biztos

Gyorsan lapátra tenni

2020. júl. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Még velem is sokkal jobban járnál:D
2020. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám!
2020. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!