Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a pasi, hogy nem szeretnék strandra menni (részletesen a megjegyzésekben)?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb. 7-8 kg súlyfelesleg. Tudom, mindenki azt írná erre, hogy akkor fogyjak le, de ez az én esetemben nem ilyen egyszerű, mert számos betegségem van (hypothyreosis, IR). Korábban sem zabáltam összevissza mindent, de a súlyom nem változott. 2 hónapja felkerestem egy dietetikust, azóta az ő tanácsait követve, még szigorúbb étrenddel sikerül havi 0,5-1 kg-ot fogyni, ami nekem hatalmas eredmény. Ameddig el nem érem az idealis súlyt, addig nem szeretnék strandta menni, folyton olyan érzésem van, hogy a dagadt testem bámulják mások. Barátom előtt nem vagyok szégyellős, de mások előtt igen.
2020. júl. 9. 14:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
39%
Ha kicsit izmosodnál, a felesleg is máshogy állna rajtad. Ha valaki kövér/"ronda", hidd el nem őt nézik, hanem aki csinos... te azt akarod, hogy nézzenek sőt ámuljanak.
2020. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan 7-8 kiló miatt problémázol? Éld az életed, ne foglalkozz már vele. Senkit nem fog érdekelni, hogy van egy kis combod, vagy hasad.
2020. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
Te bámulod mások testét a strandon? Ugye, hogy nem.. Na a tiédet se fogja bámulni senki, szvsz senkit nem érdekel, nem ezért jár az ember strandra, max csak néhányan. Szerintem a súlyfeleslegednél sokkal nagyobb probléma az, hogy engeded, hogy a kisebbségi komplexusod negatívan befolyásolja az életminőséged. Ha megtanulnál nem foglalkozni más emberek - főleg random idegenek - véleményével, akkor kinyílva előtted a világ. Miért nem ebbe fektetsz egy kis energiát?
2020. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem azért 7-8 kg egyáltalán nem olyan sok, hogy emiatt bárki is megbámuljon. Főleg így karantén után :)


Viszont azt nem írtad le, hogy miben nyilvánul meg, hogy nem érti meg, hogy nem szeretnél strandra menni.

2020. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem fogod hazudni, ha nem is feltűnően megbámulom, de vetek egy pillantást a többi emberre.
2020. júl. 9. 14:36
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Van magyar nevük is (pajzsmirigy alulműködés és inzulinrrzisztencia).


Mindenesetre majd mész jövöre, addig is kitartást.


(És hogy miért nem érti meg? Há mer hülye)

2020. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

^fogok

Abban nyilvánul meg, hogy számtalanszor felhozza, hogy itt a jó idő és menjünk már a hétvégén el valamelyik strandra, mintha nem elmondtam volna neki már többször, hogy miért nem szeretnék. Azt is mondtam, hogy nyugodtan menjen a barátaival, ha annyira ragaszkodik hozzá.

2020. júl. 9. 14:39
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
Emiatt ne érezd rosszul magad. Én se vagyok topmodell, plusz tele vagyok anyajegyekkel.. régen zavart ma már nem érdekel mit gondolnak rólam mások. Egy egyberészes fürdőruha ha nagyon zavar a dolog és menj nyugodtan.
2020. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
76%

Fontos kerdes. Az belefer neked, hogy a parod massal, masokkal strandra menjel, amig te otthon maradsz, es az egesz napjat ott toltse?

Mert akkor oke, persze.

N

2020. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
#9 Igen, mondtam is neki, hogy nyugodtan menjen nélkülem.
2020. júl. 9. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!