Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a pasi, hogy nem szeretnék strandra menni (részletesen a megjegyzésekben)?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb. 7-8 kg súlyfelesleg. Tudom, mindenki azt írná erre, hogy akkor fogyjak le, de ez az én esetemben nem ilyen egyszerű, mert számos betegségem van (hypothyreosis, IR). Korábban sem zabáltam összevissza mindent, de a súlyom nem változott. 2 hónapja felkerestem egy dietetikust, azóta az ő tanácsait követve, még szigorúbb étrenddel sikerül havi 0,5-1 kg-ot fogyni, ami nekem hatalmas eredmény. Ameddig el nem érem az idealis súlyt, addig nem szeretnék strandta menni, folyton olyan érzésem van, hogy a dagadt testem bámulják mások. Barátom előtt nem vagyok szégyellős, de mások előtt igen.
2020. júl. 9. 14:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteg hozzád hasonlók is járnak strandra. Csak te gyáva vagy.ennyi
2020. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Az engem nem vígasztal, hogy más súlyfelesleggel rendelkező is jár strandra. Ahogy az sem, ha az orvosom azt mondja, hogy más ilyen betegségekkel nem riktán 30-40 kg pluszt szed fel.
2020. júl. 9. 15:57
 23/35 anonim ***** válasza:
75%
A súlyod huszadrangú kérdés, inkább azt áruld el, miért ilyen fontos, hogy mások hogyan látnak? Miért érdekel, hogy a Jani a szomszéd faluból, akit talán látsz életedben kétszer, mit gondol rólad? De őszintén, mire jó ez neked?
2020. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
63%
Erre válaszolj, lécci: a te életedet miben befolyásolja, hogy random Pista a strandon mit gondol rólad magában? (valószínűleg semmit se gondol, de ez most mellékes)
2020. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Rosszulesik, ha látom, hogy valaki megnéz és magában azt gondolja (nonverbális jelekből levehetően), hogy ez a dagadt is mit keres itt.
2020. júl. 9. 17:51
 26/35 anonim ***** válasza:
Itt azért sztem 2 dolog van. Azt tegyük félre, hogy ki szerint nem érthető / jogos stb. az, hogy a kérdező nem akar strandra menni. A másik dolog, amiről a kérdés szól, az az, hogy megmondta a párjának, hogy nem akar strandra menni, az meg sz.ik rá, vagy nem figyel oda, ami akárhogy nézzük, marha gáz egy kapcsolatban. Amúgy mindenkinek vannak "érthetetlen" dolgai, pl. a legtöbb félelem, fóbia az... de eszembe nem jutna pl. kígyókiállításra vinni vkit, aki fél a kígyóktól, még ha engem érdekel is. Ha a srácnak ennyire kardinális kérdés, hogy strandra menjen, akkor inkább szakítson, de az nem oké, hogy a lány megmondja, hogy nem akar strandra menni, és utána is nyüstöli.
2020. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%
Arra nem gondoltál, hogy valószínűleg ez őt nem zavarja?
2020. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%
Mármint, hogy nem vagy 50 kg vasággyal
2020. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Azért nem akkora horderejű dolog ez, hogy emiatt szakítsak vele.

Őt nem zavarja, ezt tudom, de nem miatta nem megyek strandra, hanem magam miatt.

2020. júl. 9. 21:40
 30/35 anonim ***** válasza:
61%
Menj el felöltözve.Egy rövidnadrág ,vagy hosszabb,lezserebb ruha azért már ne legyen szégyelnivaló!Mindkettőtök igénye ki van elégítve.Egy árnyékos helyen viszel egy könyvet,zenét hallgatsz,keresztrejtvényt fejtesz,varsz..mitomén,lényeg,hogy kin vagy a szabadban.A párod meg elmegy csobbanni néha.Elsétáltok a parkban,elmentek valahová enni stb..Másokat is láttam így.Én nem látok bele akkora feloldhatatlan ügyet,mint itt elmesélted.
2020. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!