Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a pasi, hogy nem szeretnék strandra menni (részletesen a megjegyzésekben)?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb. 7-8 kg súlyfelesleg. Tudom, mindenki azt írná erre, hogy akkor fogyjak le, de ez az én esetemben nem ilyen egyszerű, mert számos betegségem van (hypothyreosis, IR). Korábban sem zabáltam összevissza mindent, de a súlyom nem változott. 2 hónapja felkerestem egy dietetikust, azóta az ő tanácsait követve, még szigorúbb étrenddel sikerül havi 0,5-1 kg-ot fogyni, ami nekem hatalmas eredmény. Ameddig el nem érem az idealis súlyt, addig nem szeretnék strandta menni, folyton olyan érzésem van, hogy a dagadt testem bámulják mások. Barátom előtt nem vagyok szégyellős, de mások előtt igen.
2020. júl. 9. 14:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
69%

Próbálj meg felidézni bármilyen kövér, vagy testi torzulással, bőrproblémával rendelkező embert akit láttál a strandon. Na ugye, hogy nem megy. Pontosan ugyan ennyire nem érdekel senkit sem a te 7-8 plussz kilód.

Inkább az önbizalomhiányodon dolgozz mert ezzel nagyon el fogod rontani a kapcsolatot. Így nem lehet egészséges kapcsolatot fenntartani. Ha leadod a plussz kilókat akkor sem fog változni ahogy magadat látod, ezért kell előbb fejben rendbetenni a dolgokat.

2020. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%
Sajnállak, hogy emiatt megvonsz magadtól szórakozást. A pasi pedig veled szeretne menni, nem a haverjaival. Aztán majd csodálkozol, ha elmegy egy olyan lánnyal, aki elfogadja magát, és majd ott eszik a lángost:)
2020. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
77%

Te önbizalomhiányos vagy, másokhoz hasonlítgatod magad, ezért nézegetsz meg másokat. Aki téged megnéz, az is azzal közd, mint te. A nagy többséget, akiknek nincsenek ilyen problémái pedig kuuurvára nem érdekli, 3 másodperc alatt elfelejtenek.

De teszem azt valaki észrevesz és kiröhög. Kit érdekel? Milyen hatása van valami vadidegen bunkónak az életedre? Miért hagynád, hogy kimaradj élményekből, csak mert nem vagy tökéletes? Miért kínzod így magad? Semmi értelme élni, ha az ember nem bízik magában, ráadásul ez elmúlhat, ha kezdesz vele valamit és nem csak a felszínnel foglalkozol..

2020. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Fel tudok idézni több hatalmas, görögdinnyehasú férfit és kövérebb, narancsbőrös fenekű és combú nőt is. Utoljára 3 éve voltam strandolni, leszámítva tavalyi 1 hetes görögországi tengerparti nyaralást, mondjuk előtte egy hétig nem ettem szinte semmit csak zöldséget és nyaralás alatt is figyeltem a táplálkozásomra. Külföldön annyira nem zavart, ott úgysem látnak többet, de itthon nagyon ciki lenne, ha ismerőssel összefutnánk.
2020. júl. 9. 14:49
 15/35 anonim ***** válasza:
69%

7-8 kg túlsúlyra az mond ilyeneket, aki volt már anorexiás, és bulimiás.

Sajnálom, de egészséges ember nem mondja ezt magáról ennyi túlsúly esetén és ennek semmi köze az igényességhez, de a nem egészséges lélekhez annál több.


Mikor léptél ki úgy az utcára, hogy ne érdekeljen más, és önmagaddal jóban vagy? ezen gondolkodj el.

2020. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Sajnos alacsony vagyok, rajtam 1-2 kg plusz is nagyon meglátszódik. Ha lemenne a felesleg, akkor elégedett lennék magammal.
2020. júl. 9. 14:55
 17/35 anonim ***** válasza:
70%
A fenét se fogja érdekelni a felesleged ott. Amúgy meg akkor ne menj, kényszeríteni nem fog tudni úgyse. Nem tudom ehhez miért kell 2 kérdést kiírni.
2020. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

7-8 kiló plusz miatt felesleges drámázni. Tavaly nyár óta fogytam annyit (többet nem akarok), akkor is simán mentem strandra, nem érdekelt, ki mit szól. Párom szeret úgy is, így is. Akkor meg hol izgat engem, hogy másnak tetszem-e vagy sem?

Ha nagyon zavar, akkor ahogy korábban írták, vegyél egyrészes fürdőruhát. Inkább szórakozz, pihenj, vagy akár ússz pár hosszt, ha már kimentek. Ha lenne rajtad 20-30 kg, akkor még megérteném, hogy cikinek tartod, bár akkor is el kell engedni. Egy életed van, élvezd.

2020. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Nem írtam még ki kérdést ezzel kapcsolatban, ez az első.

A combomon, fenekemen levő felesleg ugyanúgy látszik egyrészesben és bikiniben is. Mondtam neki, hogy menjünk le hétvegére a szüleihez és állítsuk fel a kerti medencét, de arra meg azt mondja, hogy az nem olyan.

2020. júl. 9. 15:34
 20/35 anonim ***** válasza:
74%
Bárcsak ennyi túlsúly lenne csak rajtam.. :-D Menjémá...Ha cikinek érzed fürödj rövidnacis fazonúban,a decathlonban van sokféle.Én nem ezért nem járok strandra,hanem mert utálom a sok hülye embert,és a túlzsúfolt helyeket. Menjetek természetes vízhez,az sokkal jobb,és a tömeg is jobban eloszlik.
2020. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!