Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a pasi, hogy nem szeretnék strandra menni (részletesen a megjegyzésekben)?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb. 7-8 kg súlyfelesleg. Tudom, mindenki azt írná erre, hogy akkor fogyjak le, de ez az én esetemben nem ilyen egyszerű, mert számos betegségem van (hypothyreosis, IR). Korábban sem zabáltam összevissza mindent, de a súlyom nem változott. 2 hónapja felkerestem egy dietetikust, azóta az ő tanácsait követve, még szigorúbb étrenddel sikerül havi 0,5-1 kg-ot fogyni, ami nekem hatalmas eredmény. Ameddig el nem érem az idealis súlyt, addig nem szeretnék strandta menni, folyton olyan érzésem van, hogy a dagadt testem bámulják mások. Barátom előtt nem vagyok szégyellős, de mások előtt igen.
2020. júl. 9. 14:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam végig a kommenteket.


Nekem van egy barátnőm (nem a párom, csak barát), mindketten szinglik vagyunk, szoktam invitálni strandra.

Ugyanez a helyzet, szinte könyörögni kell neki, hogy vetkőzzön már le és jöjjön be a vízbe.

Hozzáteszem a barátnőm 25 éves, oké van kicsi súlyfeleslege, de mikor egy szottyadt testű 60-70 évesek is bikinit vesznek fel, addig már ne szégyellje magát, sőt volt olyan idős bácsi aki pelenkában volt a strandon.


Mi ez a megfelelési kényszer?

A párod le akar vinni a strandra, hogy közösen töltétek el az időt, ő nem szégyell, ő büszke rád, ezért szeretne veled megjelenni, miközben te ismeretlen embereknek akarnál ott is megfelelni. Miért?


Hozzáteszem én nudista strandra is járok, na ott aztán mindenki csupasz, de még ott sincsenek azok a bámulós tekintetek és nem ítélnek el ott sem senkit a túlsúlya miatt, hanem elég barátságosak és elfogadóak.


Nem a súlyoddal van a gond, hanem az önértékeléseddel.

28 éves fiú.

2020. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Úgy felesleges kifizetni a belépőt, ha be sem megyek a vízbe, ráadásul akkot biztosan mindenki azt találgatná magában, hogy terhes vagyok-e vagy esetleg betegség miatt nem fürdök.
2020. júl. 10. 06:23
 33/35 anonim ***** válasza:
70%
De rohadtul senkit sem érdekel, hogy egy random nő a strandon miért nem fürdik. Érted? Senkit!! Senki se fog azon gondolkodni, hogy terhes vagy-e, mert egyszerűen lexarják.
2020. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ha mennék strandra és látnék ilyet, nekem biztos negfordulna fordított esetben a fejemben.
2020. júl. 10. 10:56
 35/35 anonim ***** válasza:
76%
Túl sokat foglalkozol másokkal és magaddal. Rajtad kívül senkit nem érdekel,hogy miért nem mész be úszni. Vagy azt hiszed, hogy majd több órán keresztul azt fogja nezni valaki, hogy bement-e már az a random nő a vízbe? Nem körülötted forog a világ.
2020. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!