Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnnyel jár, ha valaki nem vágyik párra és ezért soha nem is lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem vágyok kapcsolatra valahogy úgy érzem nem nekem találták ki ezt a kapcsolat dolgot volt hogy ismerkedtem lánnyal, de mikor komolyabbra fordult volna a dolog elmenekültem és elküldtem, mert megijedtem hogy kapcsolat lesz belőle...

Meg úgy érzem nekem sosem lesz párkapcsolatom, de nem is vágyok rá, itt vagyok már lassan 40 évesen, amúgy lehet van bennem aszexualitás is, amiatt is van ez az egész.. nem tudom.


2020. júl. 10. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem fogsz csalódni,nem fognak megcsalni,nem kell valami hibbant nőt elviselned,aki úgyis csak lehúzna.Mondom ezt nőként 😂 mert tényleg egy kapcsolatot sem tudok mondani a környezetemben,akikre irigy lehetnék és azt mondhatnám mennyire őszinték az érzelmeik stb.Az emberek azért vannak együtt,mert egyedül nem akarnak lenni vagy éppen,hogy ketten fizethessék az albérletet stb.Nem mindenki olyan,hogy annyira vágyna a társaságra,én is olyan vagyok,és én sem tudnám elképzelni,hogy valaki minden este ott legyen mellettem.Ez a gyerek téma is kicsit már unalmas itt."Maradjon valami belőlünk a világban".Egy átlag mai gyerek csak a megfelelési gondokkal küzd,a hülye szülők,amit elbaltáznak,egyedül a gyereken fog lecsapódni,egy olyan világban,mint a mai,annyi bántást fog kapni,hogy 20-25 évesen már kiég.De nyilván,az a lényeg,elmondhassam,hogy na belőlem maradt valami.Bizonyos esetekben nem olyan rossz,ha ebből kimarad az ember...
2020. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem szól rád, hogy mit-hol-miért-már.
2020. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Tud időt szánni a hobbijára/tanulmányaira komolyabb szinten, vagy bármire, amit szeretne és úgy,ahogy ő szeretné.
2020. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%

A válaszaidat olvasva, szerintem nem találtad még meg a megfelelő személyt, akivel kölcsönösen szeretitek egymást,magyarán nem voltál még igazán szerelmes.

Ha pedig meglesz ez az ember, akkor magától fog értetődni a gyerektéma is.


Én is hasonlóan gondolkoztam 5 évvel ezelőttig, de azóta megtaláltam a nagy Ő-t, akivel teljesen egy-hullámhosszon vagyunk és a 24 óra is kevés vele egy nap :) A gyerektéma még várat magára nálunk is, jól megvagyunk még csak kettesben, de szeretnénk családot.

23L

2020. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha valaki olyan beállítottságú, mint a kérdező, annak hiába próbáljátok megmagyarázni, hogy valójában ő is vágyik egy kapcsolatra. Mint amikor az óvodányi gyereket szült anyuk és nagyik nyomatják az embernek évtizedeken keresztül, hogy dehogynem minden vágya neki is, hogy szüljön, majd nála is elérkezik az idő, amikor gyereket akar majd, még nem érti, mert nincs párja/férje/hosszú kapcsolata, hiába állítja az illető gyerekkora óta, hogy nem akar gyereket. Pedig lehet, hogy simán csak nem vagyunk egyformák és mindenkit más tesz boldoggá.

Én sem vágyom párra, teljesen jól elvagyok egyedül. Nekem az lenne a kín, ha nem tudnék egy délután csak pihenni, hanem állandóan rohangálni kellene valami pasihoz vagy ő lógna a nyakamban éjjel-nappal. Nem szeretnék 5 percenként üzengetni senkinek, hogy épp mit csinálok és nem szeretnék veszekedni senkivel, amiért 10 percig nem válaszoltam az üzenetére. Nem tudok előállni nyálas, "romantikus" szövegekkel és kínosnak érzem, ha valaki ilyeneket mond/ír nekem. Nem szeretem, ha valaki non-stop taperol, simogat, puszilgat, nem tudnám ezt elviselni és viszonozni sem.

Nem szeretnék együtt lakni senkivel, szeretem egyedül intézni a dolgaimat, mindent akkor és úgy csinálni, ahogy elterveztem. Oké, hogy egyedül drágább lenne pl egy albérlet vagy egy lakás, de nem kellene senkivel veszekedni, hogy hová költözzünk, milyen függönyt tegyünk fel, milyen színűre fessük a falat, milyen növényeket ültessünk a kertbe, legyen-e kutya/macska vagy ne.

Egyedül nem kell senki családjával bájolognom és senkinek nem kell idejönni bratyizni az én szüleimmel sem. Senki (és senki családja) nem fog erőszakoskodni, hogy szüljek. Személy szerint nem tudom elképzelni, hogy (gyerekenként) minimum 3 évig egy pillanatra se foglalkozzak mással, csak a gyerekkel, szeretnék dolgozni, csinálni a dolgom. Idősebb (óvodás/iskolás) gyerekeket szívesen örökbe fogadnék, egyedülállóként emiatt sem kellene senkinek magyarázkodnom.

Azt nem írom, hogy így garantált, hogy nem csalódok, nem csalnak meg, stb, mert egy kapcsolatban sem feltétlenül történik ilyesmi.

2020. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Egy előnyét tudom, ami igazán számít. Vannak olyan emberek, akiknek egyszerūen nem való a kapcsolat, pl. az elviselhetetlen természetük miatt, vagy csak utálatosak, nem tudnak szeretni, a hozzáállásuk alapján nem érdemes erōltetniük, csak azért hogy legyen. Aki ilyen s nem tud változtatni sem, annak talán jobb beletörōdni a magányba. Lényegében nem kell kapcsolat a társ-képtelennek, hogy kínnak élje meg, vagy a párja is szenvedjen mellette.
2020. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%

Csak előnye van.

-nem kell elviselned, a másik rigolyáit

-lehet hobbid,

-kedvelheted, szereteted, a női rokonaidat, nincs aki utáltassa veled őket

-anyagilag csak jól jársz

-házimunkát nevetve megcsinálod, nincs aki játssza egy mosás után a mártír, mert a mai nőknek a mosógép gombjának megnyomása őrült nagy terhet jelent

Stb... Stb...

2020. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván ha valaki nem vágyik párkapcsolatra annak a szingliség a kánaán, aki meg vágyik annak a kapcsolat a kánaán.

Ebben nem szorulsz senki tanácsára, te érzed mi a jó neked. Fel lehetne sorolni rengeteg érvet mindkettő mellett és ellen is.

Ha neked így jó akkor az tök jó.

2020. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!