Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik miatt a férfi elvált, illetve elhagyta a családját?

Figyelt kérdés
Hogyan éltétek ezt meg? Nem volt lelkiismeret furdalásotok? Hogyan bántok/milyen a viszonyotok a párotok előző kapcsolatából született gyerekekkel?

#gyerek #élet #elhagyás #Új nője lett
2020. júl. 11. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Tesóm elvált.Nagyon rendes az új nője 🙂Jobban kedvelem mint az exet.Minek lenne lelkiismeret furdalasa??! Egy harmadik csak akkor tud elvenni egy felesegtol férjét,ha a hazzasaga kaka.Persze minden ex azt mondja ,hogy teljesen jól megvoltak .....Aha na ja.
2020. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Elnézést, hogy nem érintettként szólok hozzá. Nagyon ritka az ilyen történet. Abban az esetben fordulhat elő, ha a feleség nagyot hibázik. (1. nő sok férfivel megcsalta. 2. Nő, az alkohol rabja lett. 3.Nő, beetette, hogy tőle van a gyerek.) És még lehetne sorolni mi mindennel tudja elűzni magától egy feleség a férjét. A szeretőnek viszont igen kitartónak kell lennie.

A magyar férjek tudatában bele van vésődve, a család mindenek felett!Azért güriznek, hogy minden meglegyen. Ezt egy szerető miatt nem akarnák elveszíteni. Aztán ott a gyerek imádat. A felfogás, hogy az Ő érdekében mindenképpen együtt kell maradni. Szóval nem jellemző, hogy egy szeretőből valaha feleség vagy barátnő legyen. Persze van kivétel 100-ból 1.

2020. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Jah és jól kijön a lányokkal is kedvelik🙏 Persze az ex ettől kiborult.
2020. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Kettes nem mindenki így gondolkodik...Bátyám már rég nem szerette a feleségét,és egy élete van .Miért élné le olynnal akit nem szeret? Aki még pénz , hitel és gyerek miatt marad valakivel szanalombol ,az olyan is.A gyereknek sem jó ,ha ezt a mintát látja.Inkabb elvált szülők legyenek és külön boldogok.
2020. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Én annyit tudok, hogy a hugom a fejét a falba veri naponta, hogy az ilyen szövegekre hallgatott mint amit ti itt nyomtok, és nem ránk(rám+férjem) aki szólt neki, hogy ne tegye.Azóta a saját otthonában a saját két gyerekével megtűrt személy lett, a pasi meg mint Marci hevesen a 3 gyerekével odaköltözött hozzá, és első a fazon gyerekei.

Ez egy mai Mozaik család.


Az egyetlenek voltunk akik annó azt mondták hogy ne.


Szóval akinek esze van, az nem hallgat rátok.

2020. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
*Szóval akinek esze van, az nem hallgat rátok meg az egy életes ostoba beszédekre.
2020. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem megmondta, hogy sosem fog elválni. Le akart velem feküdni, de aztán meggondolta magát. Ezt vagy háromszor megcsinálta velem. Néha azt gondolom, hogy attól félt, hogy belém szeret. Néha meg azt gondolom, hogy csak jó voltam egónövelésre. Nem a hűség mintaszobra egyébként. De pont ezért nem fog elválni sosem. Aki jelent neki valamit, azzal sosem feküdne le, a többiek meg csak egy kaland.
2020. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Elvált miattam. Lelkiismeret furdalásom volt. A gyerekkel jó volt a kapcsolat, amíg az anya ellenünk nem nevelte, azóta már semmilyen kapcsolat nincs.
2020. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem lehet minden sztorira ráhúzni ugyanazt a sablont.

Én pl úgy kerültem bele egy ilyen kapcsolatba nőként, hogy nyitott házasságban élnek. Csak aztán szép lassan megcsalás lett, ahogy egyre többet találkoztunk már a feleség tudta nélkül. Nincs bűntudatom, mert igazán szeretem őt, és mindig azon vagyok, hogy a lehető legboldogabbá tegyem. Ha úgy alakul, nagyon szívesen gondoskodom a gyerekéről is. Találkoztam már vele, és tudnám sajátomként szeretni. Sajnos ez is egy látszat család, ahol apuka a gyerek érdekeit tartaná szem előtt, de tudjuk, hogy hiába maradnak együtt, amit egy ilyen családban lát, az többet árt neki, mint használ.

Engem is érdekelne, ki lépte meg a válást.

2020. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
A férfi nem hagyja el a családját. Csak ha az asszony rájön és kidobja, akkor elkullog a szeretőhöz, mert ha ló nincs, jó a szamár is.
2020. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!