Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik miatt a férfi elvált, illetve elhagyta a családját?

Figyelt kérdés
Hogyan éltétek ezt meg? Nem volt lelkiismeret furdalásotok? Hogyan bántok/milyen a viszonyotok a párotok előző kapcsolatából született gyerekekkel?

#gyerek #élet #elhagyás #Új nője lett
2020. júl. 11. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a szüleim példáját tudom elmondani.

Apában sosem volt meg ez a gyerek szeretete mindenek felett, őt ez nem tartotta volna vissza. Anyát meglepetésként érte a félrelépés, mivel ha faternak volt is problémája, vagy többet akart volna az ágyban, akkor arról nem szólt, nem akarta megoldani. (bár én is azt tapasztalom, hogy ha a nő nem megy bele bizonyos dolgokba ami a pasit izgatja (pl anál) akkor mondjuk nem is lehet megbeszélni a problémát, úgyis kikacsintgatás lesz belőle)

És #10-et is cáfolom, anyám megbocsájtott volna, de fater lépni akart az új nőért.

2020. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

8 *Elvált miattam. Lelkiismeret furdalásom volt. A gyerekkel jó volt a kapcsolat, amíg az anya ellenünk nem nevelte, azóta már semmilyen kapcsolat nincs.


Volt a fenéket, ha lett volna, nem engedted volna meg, hogy elváljon, inkább kiszálltál volna.


*azóta már semmilyen kapcsolat nincs.


Ez volt a célod.

2020. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, ámulok és bámulok, micsoda hazudozások mennek itt.Döbbenet.
2020. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Nagy tévedések vannak itt ám.En sí elváltam a szeretők miatt,és hozzáteszem ,hogy a feleségem több mindent engedett az ágyban ,ami a mostani párommal tűkön Egyszerűen szerelmes lettem és ennyi.Nem kell tulragozni.
2020. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egymás miatt váltunk el, nem bántuk meg, összeházasodtunk, 42 évet éltünk együtt.

73N

2020. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
10 - es erősen tévedsz.Ellottem mondta meg ,hogy nem szereti és viszlát.Alig tudtunk megszabadulni tőle.Fenyegette a páromat ,hogy öngyilkos lesz 😂Nagy tevedes ez a kullogas duma 😂😂😂
2020. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%
Jah, a ku.r.vák ezzel vigasztalják magukat.
2020. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha már más választ nem mindegy miért??? Engem biztos nem érdekelne ,hogy miért vagy mit tud jobban mint én.Egyertelmu ,hogy már nem szeret és kész.Mindig tulbonyolitjak a nők ezt a kérdést.
2020. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!