Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a páromat ?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy óvodás kislánya aki kétheti váltással van velünk. Mi is vállalunk babát aki már úton van. Viszont párom megváltozott. Haragszik rám vagy nem is tudom H fogalmazzam meg. Pusztán azért mert azokat a dolgokat elmondom amik engem zavarnak. Régen ezeket tökéletesen megtudtuk beszélni de egy ideje teljesen megváltozott és szinte nem ismerek rá. Nem lehet vele normálisan vitatkozni, mert el kezd kiabálni meg veszekedni holott ő gyulul veszekedni és régen sosem emelte meg csak fel sem a hangját. Folyton hozzám vágja H O gyűlol veszekedni mégis O az aki elkezdi amikor mondok valami olyat ami nem tetszik neki.

Ma mentünk volna nyaralni, de lemondta mondván 3 nap alatt nem tapsoljunk el 90 000ftot.... Viszont azokra a dolgokra amiket gyűjt most költött el a napokban több mint százezret. Ezzel nincs is gond mert imádja és az ő pénze, de mondtam neki H az most csak all ott a szekrénybe és rá se fog évekig nezni, mégis ennyit költ ra. Azt mondta, hogy az megmarad neki. Ezek szerint az élmény nem maradna meg és nem számítana H a terhes párjával pont az evfordulojukon elmenjenek nyaralni. Helyette el akar vinni etterembe. persze a kettő teljesen ugyanaz az.

Tegnap úton volt és kértem tőle egy ételt amit nagyon kívántam, megírta H nem hoz mert nagy a sor. Egyszerűen már nem számítunk neki a picivel a hasamba. Régen bármit hozott volna nekem akar éjjel kettőkor is.

Az egész megoldodna egyébként és újra a régi lenne ha nem lenne veszekedés. Viszont ez csak úgy oldható meg, ha én nyelek le mindent és semmiért sem szólok. Ezt viszont nem érzem fairnak H nem mondhatom el ami bánt mert O veszekedést genearal belőle és én leszek a hibas, hogy minden nap veszekszem.

Hogy tudnám helyre billenteni?

Most is hulla beteg vagyok mert a kislány haza hozta az ovibol. A kislányt éjjel nappal olelgeti H bújjon oda hozza és vigasztalja mert beteg. Ha én kicsit közelebb megyek hozzá, már szól H oruljek H O meg nem beteg és ne fertozzem meg :(

30N 32F



2020. júl. 13. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Remélem készen állsz egyedül nevlni a gyereked...
2020. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez van amikor olyan pasival vagy akinek már mástól van egy kölyke. És nyilván azt jobban szereti mint téged.

Az #1-es jól mondja,ezt a gyereket te egyedül fogod felnevelni.

Helyre tudod-e billenteni?? NEM.

Ezt te választottad, neked kellett egy pasi kölyköstől exanyucival. Gondolom ez volt a legjobb az összes közül!?!

2020. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Rájött, hogy az egész színjáték volt amit eddig nyújtottál vele és a gyermekével kapcsolatba és nem fog hozzá továbbiakban asszisztálni.


Neked nem mondta anyukád, hogy gyerekkel egy férfit nem lehet megfogni? és nem lökjük félre azt a kisgyermeket, aki együtt jár a férfivel? csak azért mert te várandós vagy.Az a gyerek mindig is az első gyereke lesz, még ha cigánykerekezel is, és hisztériás jeleneteket rendezel akkor is. A te gyereked második gyerek. ennek minden pozitív és negatív hozadékával együtt.

2020. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindent megteteszek azért a gyerekert 24 órába. Mintha a sajatom lenne. Ezt a gyerek anyja is nagyon jól tudja és párom is és egyébként hálás is érte.szinte minden nap megköszöni.
2020. júl. 13. 13:18
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

*Ma mentünk volna nyaralni, de lemondta mondván 3 nap alatt nem tapsoljunk el 90 000ftot.... Viszont azokra a dolgokra amiket gyűjt most költött el a napokban több mint százezret. Ezzel nincs is gond mert imádja és az ő pénze,


Ez meg nonszensz, hogy egyáltalán felemlítesz ilyet, akkor amikor mindkettőre ő keresi meg a lóvét. Keresd meg te, és akkor mondhatsz bármit. De addig örülhetsz vele. Ennyit tehetsz, és nem többet.

2020. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
4 Ne kamuzz, a cselekedeted, a gondolkodásod, az írásod buktat-nem kicsit. Teljesen másképp látnád, gondolnád tennéd-ha az igaz lenne mint amit írsz. Tudom, mert egy részében voltam a helyedben-és soha még gondolati síkon sem gondoltam olyanokat a kisgyermekkel kapcsolatban mint amit te. Soha. Hanem inkább adtam mindig erőmön felül is sokszor, még akkor is amikor az anyjának néztek, nem egy nem két helyen.
2020. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A felét én fizetnem. Nem O. Nekem is van pénzem. Csak a saját részét sajnálja a nyaralásra , inkább a gyűjteményét bővíti belőle.


A gyerekert pedig erőn felül mindent megteszek és ezt mindenki tudja és el is ismeri. Pedig szokta is mondani H nem kéne hiszen nem az én gyerekem.

2020. júl. 13. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, ne színészkedj mert nem jó dolog. Egyrészt azért mert azok akik voltak a helyedben átlátják az olcsó színjátékodat és magadat járatod le, hiszen tudják hogy hazudsz. Másrészt azokat meg akiket sikerül eleinte beetetned, előbb-utóbb rájönnek a kamuzásodra, és akkor még a lehetőségét is elvágod annak, hogy normális emberként tekintsenek rád.Maximum bólogatni fognak-de magukban, max. egy gúnyos mosoly lesz a részed.


A hazug embert hamarabb utolérik..

2020. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Nyilvánvaló, hogy a terhesség miatt változott meg. Most jön rá, hogy ezt ő nem akarta.

Mondjuk konkrétan is írhatnál, hogy mik bántanak, mit tudtok megbeszélni. De nekem az az érzésem, hogy ezek jelen voltak a terhesség előtt is, de te többet nyeltél eddig, mert mindenáron gyereket akarsz. Most ott a gyerek, és igényt tartasz előjogokra. De ezt a párod másképp gondolja.

Szóval konkrétumok nélkül nehéz válaszolni.

2020. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akarta a terhességet. Majdnem két évig próbálkoztunk mire sikerült.
2020. júl. 13. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!