Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el a szüleimmel a páromat?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, a szüleim mindössze egyszer találkoztak vele, azóta nem hajlandóak erre. Az ok az, hogy testépítő, személyi- és bootcamp edző, táplálkozási tanácsadó. Minden sztereotípiát igaznak gondolnak vele kapcsolatban és nem győzhetőek meg ennek az ellenkezőjéről (pl. biztos kokszol, üresfejű). Hiába nincs diplomája, az egyik legtájékozottabb és legokosabb ember, akit ismerek. Értelmiségi családból származom és nem ilyen társat képzeltek el mellém, korábbi párjaimat elfogadták. Nagyon jó a kapcsolatunk a szüleimmel, mindig is nagyon közel álltak hozzám, a mai napig mindennap legalább fél órát-órát beszélünk a köztünk lévő fél országnyi távolság ellenére is. Ők a legfontosabb emberek az életemben a párom mellett. Nem akarok és nem is fogok sosem közülük választani, de ebbe a helyzetbe lassan belerokkanok. Nagyon hiányzik az, hogy együtt élhessek át a családommal és a barátommal fontos eseményeket (pl. születésnap, karácsony), közös programokat csináljunk. Barátom hajlana a viszony rendezésére, szüleim hajthatatlanok. Bármilyen tanácsnak örülök azoktól, akik voltak már ilyen vagy hasonló helyzetben.
2020. júl. 18. 08:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezen már nem sokat kell stresszelned. A barátod előbb utóbb dobbant egy olyan nővel aki kiáll mellette, és nem úriék előtt kell megfelelési kényszerrel, frusztráltan, megkedveltetnie magát.
2020. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid így akarnak szétválasztani titeket,hogy előbb utóbb majd csak ott hagy a barátod.A lányuk boldogságáert igazán megerőltethetnék magukat.Egy jó érzésű,művelt szülő nem csinál ilyen megalázó helyzetet a saját gyerekével.
2020. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Hát a valódi személyisége sem lehetett valami meggyőző, ha egy találkozó után többé nem is hajlandóak látni. Talán csak te látod bele a pasiba, hogy mennyire nem olyan amilyen egy tipikus testépítő.
2020. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
27 Nem mindenki olyan duli fuli mint te :) Persze igazad van, de nem éri meg balhézni. A srác valószínű békés ember, sportol, sikeres, nem veszi magára hogy a szülők ilyen sznobok kissé, vagyis eléggé nagyon is. Minek a konfliktus, a gyerekek miatt majd úgyis meg fognak enyhülni, feltéve ha látni akarják az unokáikat.
2020. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok. Az exem szülei utaltak engem, mert nem voltam hajlandó megenni a félig nyers húst, és hasonló guszta dolgokat a retkes tányérbol... Szerintük finnyàs és kényes voltam.. A pasi nem állt ki mellettem, aztán az is baj volt hogy nincs gyerek... Én leléptem, igaz évek kellettek hozzà, de igazi megkönnyebbülés volt
2020. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Hol a válaszom???
2020. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Miért kellene a szülőktől függeni ? Nem nekik választasz párt hanem magadnak.
2020. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!