Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok szakitani?

Figyelt kérdés
Az exei miatt bunhodok. Rajtam veri le az o penz ehseguket azt, hogy kihasznaltak. Kozepkoruak vagyunk. Neki egy felesege es egy elettarsa volt. Elsovel igen fiatalon (terhesseg miatt) osszekerultek. A no nem dolgozott, ezt meg tudta volna toleralni de az egesz familiaja oda jart dorbezolni. Mindent ott hagyott valas utan. Elettarsarol tole is mastol is hallottam, hogy igen nagyvonalu no volt. Kicsarta anyagilag mint egy citromot. Nem reszletezem, hosszu lenne. Nekem ezekrol meselt. Az az erzesem ex elettarsat meg most is szereti. A lenyeg ,iszonyu soher velem. (Vagy smucig, fukar, filler b.szo,)Tobb eve vagyunk egyutt, lehet reszerol csak szexkapcsolat. Hetente egyszer nala vagyok. Szep kertes hazban lakik. Fozunk, segitek neki a kertben. Luxuskent napozni szoktam. Sehova nem lehet vele menni, azt mondja olyan szep nala. Ha akarom van egy kis gumi medenceje is "strandolni". Azt mar magam elott is ruhellem, hogy kolteni azt vegkepp nem akar ram. Nem nagy dolgokra gondolok. Jeles napokon valami ajandek, egy kimozdulasnak is orulnek. Tudom ex elettarsaval mindig mas varosokba autoztak. Ott a legdragabb uzletekben vasaroltak - a nonek - ettetemben ebed, vacsora. Volt 100 ezer is elment egy ilyen kiruccanasra. Hat ezert szivok en. Mintha en tehetnek rola, hogy ezek a nok arany arban voltak neki. Velem egyenliti ki az elszenvedett serelmeit. Ami mellette tart jokepu, szorakoztato ,megnyero modoru ferfi. Jol erzem magam nala. Aztan ha eljovok tole par nap utan ugy erzem tobbre is vagynek. Olyan mintha bezarva tartana a kis luxus birodalmaba. A novere csaladja, ket kollegaja meg az egyik szomszed ismernek. Mert mar az is megfordult a fejemben, hogy nem vallal fel.En is elvalt vagyok. Osszekoltozni nem akarnek en sem. A szakitasra mar tobbszor gondoltam, mert ennel azert tobbre vagynek. A lebilincselo modoraval mindig megfog, igy megsem kerul ra sor. Szerintetek?

#Fukarsag
2020. júl. 19. 07:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jajj, felejtsétek már el ezt a véletlen hibát. Sietve írtam. Azt akartam írni ,hogy a barátom volt vele nagyvonalú. Természetesen ismerem a szó jelentését. Elnézést.
2020. júl. 19. 08:48
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

11 Még mindig nem érted:DD


Na mindegy:D

2020. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért vagy vele. Négy év alatt egyszer sem álltál elő azzal, hogy már pedig menjünk el valahová? Vagy ma estére van két színház jegyem, gyere velem... vagy spontán mondjuk bevásárlás után beülni egy kávéra, sütire stb.

Az a közös élmény, hogy elmész hozzá és szexeltek? Ez megy négy éve?! Mert akkor tényleg nem vagy más, mint szexpartner.

Már csak azért is, mert több év alatt nem sikerült ezt megbeszélnetek és megoldanotok.

2020. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy miért nem tudsz vele szakítabi, nem tudom, de hogy 4 év alatt nektek elég heti 1 nap..... Meg nem terveztek összeköltözést se.... Nekem ez nem kapcsolat leírását takarja, hanem inkább csak összejárogatást, amíg nincs más. Annyira meg nem lehet valaki teljesrn más, ha szerelmes a másik félbe, hogy 4 év alatt egyszer se vigye se étterembe, se strandra. Ez nem kapcsolat, csak ingyen prosti tartás.
2020. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes, hogy évek után esett le neked, hogy nem vagy több számára szexpartnernél. 🤔Rózsaszín köd ide vagy oda, de azért nem ártana a józan észt is alkalmazni egy kapcsolatban.

Szakítani meg azért nem tudsz, mert túlságosan gyenge, megalkuvó jellemed van önbecsülés nélkül kapcsolatfüggőséggel megfejelve. Elsősorban önmagadon kellene vàltoztatnod, de sürgősen. Beálltál lábtörlőnek egy sérült pasihoz, aki valószínűleg nem is fog vàltoztatni soha a jelenlegi hozzáállásán az előző negatív tapasztalatai miatt. Neki már minden nő egyforma és ezen senki sem fog tudni vàltoztatni a maradék agyában. Elgondolkodtató, hogy mire is vártál eddig, mert csoda nincs, nem volt és nem is lesz.Ne a esti meséket alkalmazd az életedben.


45/N

2020. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó- 14-es válaszoló. Éppen ezt gondolom én is. Mindig szakítani akarok. Aztán amikor meglátom.... Néha elém jön, ha dolgozom. Természetesen mondtam már neki pl. hogy menjünk el kirándulni. Azt szokta mondani, olyan jó, meg szép nála.Meg nem csak mindig kettesben vagyunk, társaságunk is van közben, nővére és sógora át szoktak jönni. Aztán van amikor megígéri, hogy kimozdulunk. Abban biztos vagyok, hogy én szeretem. Ha vele vagyok, úgy érzem minden rendben, kerek, egész. Aztán pár nap múlva másként látom. Lehet Ő csak egy szexpartnert lát bennem? Egy városban de messze lakunk egymástól. Én a lányommal élek. Ő egyedül. Van egy lánya neki is, Ő külföldön él.
2020. júl. 19. 09:24
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Te hiába szereted, boldog nem vagy mellette és nem is leszel. És ne bizonygasd senkinek, főleg évekig, hogy te másabb vagy az exektől. Ha önmagától nem hajlandó észrevenni, akkor megette a fene az egészet. Lépj tovább és tedd a gondolkodásod, önbecsülésed helyre, mielőtt új kapcsolatba lépsz. Nehéz a szakítás, fájdalmas, de van amit nem érdemes erőltetni, és ez a kapcsolatnak nevezett akármi pont ilyen.
2020. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-nél is pont van-nem is kevés.
2020. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!