Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leépültem a párom mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leépültem a párom mellett, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, van egy 13 hónapos fiunk. A terhesség alatt eléggé meghíztam, 60-ról 83 kg lettem. Elégedetlen voltam magammal, fogyózni kezdtem, most 73 kg vagyok. Persze a párom minden nap célozgat rá, hogy kövér vagyok, gúnyolódik a súlyomon. Itthon alig csinál valamit, de mondog van valami kifogásolnivaló. Nem jól sikerült ebéd, nincs elmosogatva épp, nincs eléggé rend. Én visszamennék dolgozni,ha a fiunk 2 éves lesz de szerinte kizárt, hogy bölcsis legyen a gyerek, viszont itthon maradni ő nem akar vele. Már előre tudom, hogy minden gyerekkel kapcsolatos teendő is rám hárul, mert neki olyan a munkaideje, hogy nem tudja majd oviba hordani, és menni érte.

Mióta terhes lettem, nem voltunk sehol kirándulni, moziban stb. Csak itthon vagyok a gyerekkel, esetleg vele csinálok programot. Úgy érzem, hogy a párom már nem szeret, csak cseléd vagyok, akitől azt várja, hogy kiszolgálja.

Nem volt mindig ilyen, de egyre jobban ebbe az irányba megyünk. Mindig mindenért én vagyok a hibás, bűntudatot kelt bennem mindenért, és én egyre jobban belefáradok ebbe. Gyakorlatilag egyedül nevelem a gyereket, egyedül viszem a héztartást.

Már mondtam, hogy fejezzük be ezt a kapcsolatot, ha nem tudunk változtatni, de ugye az ő háza, és nem vihetem el a gyereket. (Ez sajnos jogilag is így van, utánakérdeztem)

Úgy érzem, hogy teljesen kizsigerel, nincs kötös kassza, egyenlő összeget adunk be a konyhára, én a maradékból nem tudok félretenni, ő meg kuporgat magának.

A gyereket ő ia akarta, ragaszkodik is hozzá, csak így ugye marha kényelmes neki, hogy minden rám hárul, neki csak játszani kell vele.

Külön szeretnék költözni, de azt mondja, hogy én mehetek, de a gyerek marad.

Tudtommal nincs 3. Fél, de néha már azt kívánom, bár lenne, legalább megszabadulnék tőle.


2020. júl. 21. 09:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

20/20


Ennek ellenère mégis hàzasodnak és nem húznak gumit a farkukra. Simán tehetnének ellene, hogy egyik se törtènjen meg, valamiért mégsem...🤷‍♀️


Senki nem tart pisztolyt a fèrfiak fejéhez, hogy vegyenek el valakit ès csinàlják fel.

2020. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%

21.-nek.


És a nőnek sincs annyi esze, hogy meneküljön a gyűrűt hozó, és gumi nélkül kefélni akaró pasitól.


Az esetek többségében a nő erőlteti a hüvelyi szexet. A pasiknak elég az oral és az anal...sőt, egy kiadós, babaolajos kézi fejés is elég.

2020. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

"a legtöbb (1000-ből 999) férfi nem akar gyereket"


Ez alapján úgy tűnik, elég rendesen elvesztetted a kapcsolatodat a realitással.

2020. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
11%

23.-nak.


A KSH szerint, egy gyerek a fogantatástól az első szakmájáig, minimum 25M. Ez az átlag.

Ennyiből kijön egy új Ford Mustang és egy új, minőségi motorkerékpár.


Szerinted egy pasi melyiket választaná, ha tehetné?

Gyereket, vagy Mustang + motor kombót?

2020. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy teljesen felesleges vita. Amelyik fèrfi nem akar gyereket, az húzzon gumit, ilyen egyszerű. De hogy ez az egèsz hogy jön ide, azt nem tudom.
2020. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én mennék!!Hagy kínlódjon vele a féreg!
2020. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"A KSH szerint, egy gyerek a fogantatástól az első szakmájáig, minimum 25M. Ez az átlag."


Most vagy minimum, vagy átlag.


Megtennéd, hogy belinkeled a forrást, ahol ezt olvastad? Köszönöm.

2020. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

22.

Eléggé el vagy tévedve, vagy csak magadból indulsz ki.

Amelyik férfi csak a saját kielégülésèt tartja fontosnak, az menjen prostihoz, ne játszon kapcsolatosdit. Esetleg mondja meg a párjának, hogy neki csak az anàl/orál/ kézi fejès jöhet szóba(ilyet még férfi nekem nem mondott).

A legtöbb nő szeretne gyereket és férjet, ezért is nem menekülnek.

2020. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!