Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Én a gyerkőc és a vírus (otthon tanulás) miatt elvesztettem munkahelyem.Most volt elsős. És sajnos csak aug.végével vesznek fel több helyre is.

Itthon mindent én csinálok.Pl.Látja hogy kiszórta a cica az almot, de nem sepri fel. Minden itthoni dolog rám hárul. Boltba megyek, kaját is veszek neki, amit visz dolgozni. A férfi munkát is én csinálom.festek, fúrok, bútort húzkodok. Ő 3műszakba jár 8óraba. 10percre van a munkahely kocsival. Azt mondja fáradt. Munka előtt és után szinte csak fekszik.

Mit gondoltok, ez rendben van? Vagy én vagyok hülye?



2020. júl. 21. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Valahol érthető ő is, harom műszakban elég fárasztó dolgozni. De picit segíthetne neked atvenni a terheket otthon is.


Nincs valami rejtett betegsége?

2020. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, mosok, főzök, takarítok, szoktam segíteni a szomszéd néninek, másik szomszéd kislányára is szokzam vigyázni és még tanulok is vele, és még csinálok persze sok más dolgot. És persze dolgozom is. Szerinted miért lenne ez rendben? Szerintem beszélj vele erről. Mindenki tud fáradt lenni.
2020. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10-es kérdés fontos, válasz nem jött rá .... :(
2020. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mikor én is dolgoztam, annyiból volt más, hogy hozta vitte a gyerkőcöt suliba. Ugye most nem kell."


Ebből azt veszem ki, hogy eddig is ilyen volt, eddig se csinált kvázi semmit. Tehát igazából az otthonlètednek semmi köze ehhez. Akkor mièrt most született meg a kèrdès? Eddig nem találtad megalázónak?

2020. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez egy igazán jó kérdés. Talán valamiért most telt be annyira a pohár...
2020. júl. 22. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!