Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy özvegy férfi, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy özvegy férfi, aki még mindig az elhunyt felesége miatt szomorú, miért akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha még mindig az elhunyt felesége miatt szomorú, hiányzik neki az elhunyt felesége, depressziós a felesége halála miatt, akkor miért kell neki párkapcsolat? Ha nem is tud igazán boldog lenni egy másik nővel, hanem még mindig a felesége halála miatt gyötrődik, akkor minek akar párkapcsolatot? Még egy tetoválása is van az elhunyt feleségével kapcsolatban, ami emlékezteti őt a házasságára. Ha nem tud túllépni azon, hogy meghalt a felesége, akkor miért akar párkapcsolatot?

2020. júl. 22. 10:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hány éve hunyt el a felesége?
2020. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
2008-ban hunyt el.
2020. júl. 22. 11:57
 13/21 A kérdező kommentje:
És még mindig felveszi időnként a házassági gyűrűt is, Facebookon láttam a fényképei között néhány olyan képet, amin rajta volt a gyűrű.
2020. júl. 22. 11:59
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a törődés hiányzik neki. Nagyon jól tudja, hogy senki nem fogja pótolni a feleségét, de magányos és gondolom anyagilag is könnyebb lenne ketten, nem beszélve a házimunkáról. Közös kirándulások, kimozdulások is képben lehetnek.

Nem irigylem az új társat, csak pótlék a magány ellen, én nem mennék bele.

2020. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan úgy gondolom én is, ahogy leírta az előző válaszoló.
2020. júl. 22. 12:21
 16/21 A kérdező kommentje:
És szerintem így egy nő soha nem lehet mellette boldog
2020. júl. 22. 12:23
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
De, lehet még boldog! Csak, a nőnek nagyon toleránsnak kell lennie és megértőnek. Nem tudhatod, min ment keresztül. A depresszió pedig húzós dolog. Türelmet igényel. Viszont, megéri.
2020. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mióta ismered? Vagy, mióta éltek együtt? Vagy, csak ismerkedtek, randiztok?
2020. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, akadj már le a tetoválás témáról. Ha ennyire nem tudod se azt, se a férfit elfogadni, akkor ne foglalkozz vele, nem kötelező.

A másik: nincs nagyobb baromság, mint vetélkedni egy halottal, meg féltékenykedni. Csak el kell fogadni, hogy ez a múltja, és pont. Nem kell jobbnak, vagy még olyanabbnak vagy bármi ilyen baromságnak lenni. A másik fél legyen önmaga, ha érdeklődik, az özvegy meg majd eldönti, hogy neki ez megfelel-e, ha igen, akkor ismerkedik, ha nem, akkor nem. Ennyit kell szem előtt tartani ha érdekel. De nem hiszem, hogy van elég érzelmi intelligenciád ehhez. Inkább hagyd.

2020. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19. Ott a pont!
2020. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!