Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Barátnőm eléggé magának való csaj, szó mi szó. 2 hét múlva szeretne elmenni MAGÁBA egy hétvégére egy strandövezetbe pihenni. (Nem a Balaton) Nyilván ott alszik 2 éjszakát. Ti a helyemben ezt szó nélkül hagynátok vagy zavarna? Megmondom őszintén engem zavar, de mivel kb 6 hónaposak vagyunk, nem szeretném ezzel elszúrni a kapcsolatunkat hogy nem engedem vagy problémát csinálok belőle. Viszont legyszívesebben odamondanám neki h ez nekem tetszik. Én nélküle nem mennék el ilyen helyre, de elmondása szerint neki szüksége van, hogy pihenjen. Nagy dilemmában vagyok. Illetve attól is tartok h nem egyedül megy el..sajnos 6 hónap alatt még nem jöttem rá, mennyire szavahihető.. Ő 32N. Ti mit tennétek?
2020. júl. 22. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Van valakije, és vele megy.
2020. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem egyedül megy, erre mérget vehetsz.
2020. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Jaja, mondd meg neki hogy akkkr maradjon is ott.
2020. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
engedd el és menj utána titokban :D akkor tuti kiderül kivel van
2020. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg, hogy veled együtt miért nem tud pihenni :D
2020. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi, szerintem is meg kellene mondanod. A kapcsolat alapja az őszinteség. Ha téged zavar, mondd meg.

Semmi értelme, hogy gyűlik benned. Én sem mentem volna sosem a párom nélkül.

2020. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én olyan társat kerestem, aki ebben is kompatibilis velem. Szeretek egyedül utazni és egyáltanán nem bánom, amikor a férjem utazik egyedül. Mindketten értjük ezt az igényt és bár ritkán szánunk rá időt, igényeljük is. Vannak ilyen emberek, ha nagyon zavar, akkor lehet, hogy hosszútávon elég nagy konfliktusforrás lesz ebből.
2020. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo, csak akkor hallgass az elso hatra, ha tipikus sz a r, kontrollalo kapcsolatot akarsz.

Eszembe sem jutna, hogy a baratom hazudik nekem errol, miert ne hinnem el, amit mond? Mi ertelme van az egesznek, ha nem hiszem el, amit mond nekem?


Nem vagy jogosan feltekeny, nincs is kire....


Engem a baratom meg ferfi barattal is "elengende" kirandulni egyebkent, es sosem csalnam meg.

2020. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha introvertált ők nem szeretnek mindig társaságban lenni kell nekik az egyedüllét is.
2020. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
32 éves barátnő, hat hónapja. Dönteni neked kell, mások másképpen reagálnának. Egy dolog tűnik biztosnak, a szitu kilökött a komfortzónádból. Hajlamos lehetsz tulajdonnak tekinteni a társadat, ez a féltékenység alapja. Ebből nehezen mászol ki, ha nem győződ le ezt az érzésed.
2020. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!