Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél született baba, mennyiben változtatta meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
6 hetes és szoptatok, azóta viszont abszolút nincs libidóm és tartok tőle, hogy míg szoptatok nem is lesz.
2020. júl. 23. 06:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

9: neked van gyereked? Mert nekem igen, kettő is. A feleségemmel rendszeresen szexelek, ugyanolyan maradt, mint a gyerekek előtt volt. Voltak átmeneti nehézségek (pl. igen, eleinte a szülés után alacsony libidó, ami tök érthető egyébként), de valóban pont a KOMMUNIKÁCIÓ segített megoldani. Hogy elmondta, hogy benne most tombolnak a hormonok, nem velem van baja, picit legyek türelmes, és helyre fog rázódni. Így türelmes voltam, óvatosan próbálkoztam néha, segítettem, amiben tudtam, és meg is oldódott. Nem fortyogtam magamban, hogy na, itt a gyerek, engem már le se szar, mert megbeszéltük, tudtam, hogy nem így van. Ő se akadt ki, hogy most szült, azt se tudja, merre van arccal, én meg a szex miatt veszekszem vele. Nem bonyolult, csak sokan erre képtelenek. Mi kétszer is sikerrel vettük ezt az akadályt, nem gondolom, hogy annyira lehetetlen lenne. Az meg nettó baromság, hogy a pasik nem akarnak gyereket. Én is akartam, és örülök, hogy lettek.

31F

2020. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen negatív irányba, de nem a szoptatás alatt, az másfél év volt, hanem inkább már azután... azaz most, amikor a gyerek már 4 éves. Hisztis nagyon, a párom nem bír vele, és idegileg ki van borulva, szóval elég szar helyzet...
2020. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

Én mondjuk nem vagyok evolúciós zsákutca és nem akarok mindenáron ösztönből dugni, így -mivel szeretem a feleségem- megértettem, hogy miért nem volt libidója és próbáltam segíteni amiben tudtam.


Nem tudom ki hogy van vele, de én akkor élvezem a szexet ha a feleségem is és nekem nem elég ha reszelhetek egyet, miközben tudom, hogy a másik nem élvezi.


Mivel a kapcsolat (legalábbis nálunk) nem csak dugásból áll, így én zökkenőmentesen átvészeltem azt az időszakot és minden visszaállt a normális kerékvágásba.

2020. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!