Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor kiderül, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kiderül, hogy mi a fontosabb, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég rosszul alakul a nyarunk a párommal. Szerettünk volna elutazni egy hétre kikapcsolódni az elmúlt hónapok után, plusz a párom elvállalt egy hétvégi "munkát" amiért nem kap pénzt. Tulajdonképpen a hobbijával kapcsolatos a dolog.

Viszont közbejött neki és kiderült, hogy korábbra rakták a vizsgáit mint gondolta volna, így felmerült, hogy ezeket az utazásokat lemondjuk.

Én mondtam neki, hogy úgy korrekt ha lemondjuk a nyaralást, akkor a hétvégi utazását is lemondjuk, mire ő azzal védekezett, hogy már megígérte, mindent leszerveztek stb.

Nekem ez elég rosszul esett, mondta gondolkozik rajta, de ha a hétvégi "munkára" elmegy, a nyaralásunk pedig lemondja, nagyon rosszul fog esni. Jól gondolom, hogy akkor a hobbi fontosabb lesz?

Sajnos amióta együtt vagyunk 3 éve, normális nyaralás még nem jött össze, mindig mentünk valahova, de mindig úgy, hogy az utolsó pillanatig talonban kellett tartani mert mindig volt valami. Tudom tanulnia kell, két vizsgája lesz, de szerintem úgy korrekt ha akkor mindent lemondunk, hogy legyen ideje. Lehet én is túlreagálom de 3 év után szeretnék egy rendes egy hetes kikapcsolódást. Megértem ha nem tudunk menni, de csak úgy ha az ő programjait is lemondjuk.


Én: 27N, Ő: 27F



2020. júl. 23. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem önző és gyerekes a gondolkodásmódod és egyáltalán nem fair, hogy lemondatnád vele a dolgokat csak mert a ti közös nyaralásotok csúszik pár hetet. Megsértődtél egy olyan dolgon, ami nem az ő hibája és bünteted érte, mint valami durcás kis óvodás.
2020. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudjuk, hogy amit elvállalt, mennyire kellemetlen lemondani. Jogos igény, hogy 3 év után legyen egy nyugodt hetetek együtt.
2020. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem pár hetet csúszik, mert a szabit azt már kivette és nem tudja átrakatni. Jövőre tudnánk menni leghamarabb.
2020. júl. 23. 11:27
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Egy 4 éves szellemi színvonalan állsz, akitől az ovoneni elvette a traktorjat.
2020. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy. Normálisan tettem fel a kérdést. Lehetne nem tahó választ adni?
2020. júl. 23. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

5 Itt nem lehet ilyet.

Ha nagyon menni akarsz menj egy barátnővel, őt meg hagyd készülni a vizsgáira és elmenni a hétvégén.

2020. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valahol az is bennem van, hogy már hamarabb is elkezdhetett volna készülni a vizsgáira. Megint utolsó pillanatra van hagyva. Csak egy hetet csúsznak a vizsgaidőpontok.
2020. júl. 23. 11:37
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Tanulok, dolgozok mégis ha valakinek megígértem és leszervezunk valamit akkor tartom a szavam, főleg ha a paromrol van szó. Egy párkapcsolat halála ha mindig a közös dolgok lesznek feláldozhatók.


25/F

2020. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút egyetértek veled, ha a hobbijának való hétvégét nem hajlandó feláldozni de a közös nyaralásotokat viszont igen, akkor ott egyértelműek a prioritásai. Annyit tudok csak a mentségére felhozni, hogy az egyik csak egy hétvége, a másik meg egy teljes hét, de ha már a szabit is kivette rá, akkor akár még el is mehetnétek, garantálom, hogy a vizsgáira nem 0-24 tanulna azon a héten sem, akárhogy is nézem, ha egy hét tolódás miatt hirtelen ezen kezdett el pánikolni. Vigyetek magatokkal pár könyvet vagy valamit, a strandon tanulgathat napozás közben, na bumm.
2020. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Ez a tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene is". Ha kettesben nem tudtok elmenni egy hétre, mivel is lesz jobb, ha még azt is lemondja?
2020. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!