Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az abortusz ok lehet egy szakításra?

Figyelt kérdés
15 és 18 évesen volt a páromnak kettő abortusza az előző kapcsolatában.

2020. júl. 26. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
18%

Ha a saját és/vagy a gyerek élete veszélyben volt, és/vagy a gyerek fogyatékos lett volna, vagy erőszakból fogant, akkor nem.


De ha buliban televágatta magár, majd megölette, akkor le sem köpném a szukát!

2020. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
90%

Ha lenne két gyereke most, akkor összejöttél volna vele?


15 és 18 évesen még jól tette, hogy abortuszra ment. Bár az már megkérdőjelezhető, hogy mégis hogy fajult idáig a dolog, miért volt ilyen felelőtlen, de ez már akárhogy is nézzük, a múlt. Szerintem ez nem olyan dolog, ami jelentősen befolyásolja a jelen kapcsolatotokat, a mostani életeteket, ha nem mondja el őszintén, akkor soha meg se tudod. Ha egyébként jól megvagytok és közösek a jövőbeni célok, akkor emiatt nem szakítanék, de nyilván ha nálad ez annyira kardinális kérdés, hogy idegenek véleményét kérdezgeted, akkor lehet, érdemes neked is átgondolni, hogy ez miért van, és túl tudsz-e ezen lépni. Végső soron neked kell együtt élned vele, nem nekünk.

2020. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
82%

Az abortusz nehéz kérdés. Van aki szerint az a kis sejt képződmény gyermek van aki szerint az első 8 hétben még alig több mint egy tumor. A 12 hét környékén már szerintem is kezd ember forma lenni bár gyermeknek én még ekkor sem titulálnám.

Ahhoz az én szememben kicsit több kell annál mint hogy ösztönös dolgokra képes és érez fájdalmat. De én másképp állok ehhez mint akik szerint gyermek.

Én amondó vagyok jól tette hogy ha már hülye volt nem szült idétlen tiniként kettőt. Neki és azoknak a leendő gyerekeknek is jobb így.

Aki ahhoz nem elég felelős hogy ne essen véletlen teherbe annak nem való a gyerek.

Ezen felül viszont neked kell kitalálnod okoz-e gondot hogy így tett? Ha igen hagyd el egyikőtöknek se tenne jót ha direkt vagy indirekt módon éreztetnéd vele hogy elítéled.

Hozott rossz döntéseket de nem a te vagy mások dolga az hogy ezért megbüntessék.

2020. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
19%
Hány éves? Védekezés mellett esett teherbe?
2020. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
67%
Hát azt neked kell eldönteni, hogy emiatt szakítasz-e vagy sem. Szerintem elég meredek, hogy még az első esetből sem volt képes tanulni. Bár 15 meg 18 évesen én is abortuszra mentem volna, de én tudtam normálisan védekezni és nem este teherbe. Pláne nem kétszer. Mert egyszer még rá lehet fogni, hogy fiatal meg hülye, de másodjára? Ll
2020. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
9%

Akkor igen, ha teherbe ejtette a lányt, és a bajban-oldja meg a nő a problémát ő nős c. effect történt. Akkor igen.Szó nélkül azonnal kivágni..


De nem érzem igaznak amit írsz,hogy az illető lánynak 2 db abortusza is volt. Szerintem téged valaki nagyon felültetett.

2020. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
76%
Nem ok. Még jó, hogy nem szül egy 15 éves gyerek. Felelőtlen volt. Remélem, most már normálisan védekeztek.
2020. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
11%
talán nem is maga az hogy volt két abortusza már, biztos sok más nőnek is volt. hanem az agyi színvonal az, ami aggasztana. védekezésre nem volt esze, 15 évesen teherbe esett, ok, kaparás oszt megy tovább az élet. aztán 18 évesen még egyszer? megint kaparás, gyerünk tovább. ne legyél balek, tudom, a puncihiány nagy dolog, de ne add már oda magad egy ilyen g€ciputtonynak. persze, nem kell megbüntetni, semmi közöd más életéhez, el kell kerülni, de messzire.
2020. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
77%

#3 Attól senki nem lesz gyilkos, hogy dönt a SAJÁT TESTÉBEN képződött sejtekről. Az abortusz idején az még messze van bármilyen önálló élettől.


Ettől senki nem lesz rossz ember. Javaslom ne gyilkosozz embereket, mert ebben nyilvánosan te jössz ki rosszul.

2020. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
14%

Ez nem érv, hogy nem akarja felnevelni. Örökbe is lehet adni.


Ha úgy érzi nem akarja elcsúfítani a testét a szüléssel, akkor vallja be és mondja nyugodtan, hogy azért ölte meg.

2020. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!