Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a feleségem?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok.13 éve vagyunk együtt a feleségemmel. 3 éve vagyunk házasok.Gyerek nincs.Az utóbbi 2 év sajnos siralmas.Sokat veszekszünk, és a nemi életünk is eléggé halovány.Megváltozott,mindenbe beleköt, mintha szándékosan provokálna.Pedig tényleg mindent megpróbáltam már, vettem neki ajándékot, elmentünk kettesben vacsorázni, stb. Nem értem,nem tettem semmi rosszat, mégis úgy viselkedik velem.Hiányzik a szex vele! Kettőnk közül én voltam az aktívabb a szexben,így ezt elég nehezen élem meg. Fél éve folyamatosan elutasít, akárhogy próbálok felé közelíteni.Azt mondja, nem érdekli már a szex, jó neki nélküle, minek az, stb. De persze tudom, hogy ez nem normális így.Hozzáteszem gyorsan, hogy nem nézek ki egy átlagos 40-esnek.Évek óta sportolok, odafigyelek az egészségemre.Mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy sok nő szeretne ilyen 40 éves férjet magának.

Van egy barátője, akivel mostanság sokat lógnak együtt. A csajt elhagyta a férje, ezért most bánatában összefekszik mindenkivel, akivel csak tud.Attól tartok, hogy rossz írányba befolyásolja az asszonyt.Persze, ha ennyi esze van...

Ráadásul mostanában a pénzzel is gondok vannak, mert nem ad haza egy forintot sem már 2 hónapja!Amit eddig közösen fizettünk, azt én fizetem. Mindig kifogásokkal jön, hogy most levontak tőle, meg stb.És ez nagyon dühít, nem szeretem ha hülyének néznek!Már arra is gondoltam, hogy megcsalom valakivel, vagy élmények 1 prostihoz, mert már nem bírom ezt így tovább.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 27. 22:28
 21/91 anonim ***** válasza:
78%

Itt mindenki szappanoperát néz??

Több oka is lehet a feleség viselkedésének, nem csak a megcsalás.

Idegesség, munkahelyi gondok, otthoni veszekedések. Testi fájdalmak, amikrôl nehéz lehet beszélni. Pl. egy huvelygombáról/hasonló betegségrôl nehéz beszélni a párunkkal.

Vagy vizsgáld meg magad! Lehet, hogy már nem vagy vonzó számára. Lehet, hogy unalmas veled a szex, mindent ugyanugy csinálsz 13 éve. Lehet, hogy budös vagy, valami nem tetszik neki rajtad, errôl is nehéz beszélni. Vagy te nézel meg más csajokat az utcán és ez zavarja az asszonyt.

Szóval gondold át normálisan.

2020. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
84%

Azt szeretném kérdezni a kérdezőtől, hogy ki erőltette a házasságot?

És egy 27 éves férfi, ha 37 éves koráig nem vette el azt a nőt, akivel együtt él, mi a túrónak veszi el 37 éves korában? Aztán 37-38 éves kora közt még él házaséletet. És már a házasságkötést követő egy év múlva már "siralmas" az együttlét. 38-40 közt. Az utóbbi félév pedig no-sex.

Valahogy nekem nem áll össze a kép, hogy míg nem voltak házasok, addig oké a dolog, de a házasság valamit elrontott ebben a kapcsolatban és azóta silányul. Ki erőltette a házasságot? 10 év békés(?) együttélés után miért kellett házasságot kötni?

2020. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
96%
Azt a kérdezőnek kell eldöntenie, hogy mit tegyen. A hozzászólók pedig honnan tudnák, mit tegyenek, ha nincsenek ebben a helyzetben? A kérdező tette attól fog függni, hogy mi derül ki, mi a házastársa közömbösségének az oka (megcsalás, kiábrándulás, pénzgyűjtés a válásra, bármi). Itt nem a "mit csináljon?" a lényeg, hanem az, hogy mi a valós helyzet.
2020. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem simán csak nem tudod kielégíteni. Ha valakivel jó a szex, azzal akarnak szexelni.
2020. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok gyors választ!

Azt elfelejtettem leírni, hogy ő 33 éves, tehát nem hiszem, hogy korai klimax lenne, vagy ilyesmi, ahogy valamelyik válaszoló írta. Tegnap mondtam neki, hogy nekem ez így nem jó, hogy nincs szex köztünk. Annyit mondott csak, hogy akkor keressek valakit magamnak. Csak ez azért fura, mert mindig is ő volt a féltékenyebb, ha az utcán is megnéztem valakit egyből jelenetet csinált. Mondtam is neki, hogy ezt ő sem gondolja komolyan amit mond.

2020. júl. 27. 23:39
 26/91 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy belefáradt, hogy megnézed a csajokat. A féltékenység nagyon kimerítő érzelem. Lehet úgy van vele, ha te ennyire semmibe veszed, majd ő is.
2020. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
65%
Talán lejárt a kapcsolatotok ideje. Túl sokáig vártál, míg elvetted, ezalatt elhidegült tőled, látván, hogy nem akarod őt hivatalosan is. Kiábrándulhatott. Belement a házasságba, hátha segít, de nem segített, már késő volt.
2020. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor viselkedtem így a párommal (sajnos), mikor már kiszerettem belőle, de nem akartam beismerni magamnak sem. Ha MINDKETTEN akarjátok, akkor párterapeuta. Ha nem... akkor sajnos el kell engedni. Mert ez senkinek sem jó.

Azzal, hogy megcsalod egy prostival... mégis mit érsz el? Attól nem fog újra beléd szeretni... na, ezt a felfogást viszont nem tudom hova rakni. Mit oldana meg? Komolyan érdekel. Akkor menjetek szét, utána annyit k*rvázol, amennyit csak akarsz!

2020. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 A kérdező kommentje:

#22


Ő eröltette a házasságot, mindig is ez volt az álma.Éveken át hallgattam, hogy ez neki mennyire fontos, meg hogy akkor nem is szeretem igazán, blabalabla.

Addig amíg nem vettem el feleségül minden jó volt,a szex is.Pontosan ezért nem akartam megházasodni mert sok ismerősünk is így járt.Házasság után valahogy megváltoznak az emberek. Persze tisztelet a kivételnek!

2020. júl. 27. 23:48
 30/91 anonim ***** válasza:
32%
Ne is haragudj, de én sem díjaznám, ha 10 èven keresztül azt látnám, hogy életem szerelme más csajok után forgulászik. Hűséget fogadtál, nem vakságot; de ez nem ok arra, hogy tapló legyél!
2020. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!