Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a feleségem?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok.13 éve vagyunk együtt a feleségemmel. 3 éve vagyunk házasok.Gyerek nincs.Az utóbbi 2 év sajnos siralmas.Sokat veszekszünk, és a nemi életünk is eléggé halovány.Megváltozott,mindenbe beleköt, mintha szándékosan provokálna.Pedig tényleg mindent megpróbáltam már, vettem neki ajándékot, elmentünk kettesben vacsorázni, stb. Nem értem,nem tettem semmi rosszat, mégis úgy viselkedik velem.Hiányzik a szex vele! Kettőnk közül én voltam az aktívabb a szexben,így ezt elég nehezen élem meg. Fél éve folyamatosan elutasít, akárhogy próbálok felé közelíteni.Azt mondja, nem érdekli már a szex, jó neki nélküle, minek az, stb. De persze tudom, hogy ez nem normális így.Hozzáteszem gyorsan, hogy nem nézek ki egy átlagos 40-esnek.Évek óta sportolok, odafigyelek az egészségemre.Mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy sok nő szeretne ilyen 40 éves férjet magának.

Van egy barátője, akivel mostanság sokat lógnak együtt. A csajt elhagyta a férje, ezért most bánatában összefekszik mindenkivel, akivel csak tud.Attól tartok, hogy rossz írányba befolyásolja az asszonyt.Persze, ha ennyi esze van...

Ráadásul mostanában a pénzzel is gondok vannak, mert nem ad haza egy forintot sem már 2 hónapja!Amit eddig közösen fizettünk, azt én fizetem. Mindig kifogásokkal jön, hogy most levontak tőle, meg stb.És ez nagyon dühít, nem szeretem ha hülyének néznek!Már arra is gondoltam, hogy megcsalom valakivel, vagy élmények 1 prostihoz, mert már nem bírom ezt így tovább.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 27. 22:28
 51/91 anonim ***** válasza:
26%

Tehát ha fontos akkor adjuk meg neki az örömöt? Oké, tehát ha az én vesém 90%-on működik a tiéd 60-on és neked kell egy jobb vese, akkor azt adjam oda különben önző vagyok?

Ha nagyon análozni akarok, te hajlandó vagy rá? Mert ha nem akkor önző vagy.

Jó hülye érv az önzőség, és az esküvő összevetése.


100 válásból 70x a férfi cseszi el? Azért ezt nem tudom elhinni:) Azért az a +20% elég sok minden statisztikában az 50%-hoz képest, tehát nagyon nem gondolják azért komolyan a házasságot. Amúgy pedig senki nem ígéri őket egymásnak, a nő mond igent a kapcsolatra és a nő fogadja el a lánykérést.


Hát én kíváncsi lennék, hogy ki szed fel több súlyt a házasságot követően és kinek a személyisége változik meg gyakrabban, de az egy jó kiindulás, hogy ki erőlteti a házasságot. A szar terméket szokták erőltetni, a jó termék eladja magát.

De egy ilyen kérdés alatt vagyunk. Csávó elvette a nőt és a nő megváltozott, ez pedig a férfi hibája mert nem vette el előbb? Ne röhögtess már:D Miért mondott igent a dologra, vagy miért nem hagyta ott? Biztos erőszakkal tartották benne a kapcsolatban, ami megint nem az ő hibája?


Na az utolsó mondatod olyan vicces :D Hallottál 2 embertől ilyet? Elég nagy álomvilágban élsz. Csak olvass el egy két válási cikket ki hogy jár a válások alkalmával. Elmondom neked, hogy általában nem a nő jön ki szarabbul, de nyugodtan kereshetsz 1-2 cikket is erről külföldi oldalon:)

Azt pedig tegyük hozzá, hogy külföldön még mindig van 1-2 helyen asszonytartás válás után, így azért elég érdekesen jönnek ki szarabbul a nők nem?:)

2020. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
64%

51, te mekkora egy hímsoviniszta disznó vagy! :)

Remélem nincs párod- és nem is lesz.

2020. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, lehet, hogy már írták, nem tudom, nem olvastam el ezt a sok választ, csak a te kommentjeidet. Van Angliában, talán az amcsiknál is egy olyan mondás, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy megakadályozz abban egy nőt, hogy szexeljen veled? A válasz: vedd feleségül! :D

Jó, most lehet, hogy ez neked nem poén, de bizony van benne igazság. Nyilván nem véletlen alakult ki ez a mondás.

Valószínűleg ő csak nem egy szexelős fajta. Ugyebár majdnem mindig te kezdeményezted. A nők eleve nem kívánnak annyiszor szexet, mint a férfiak. Nálam is teljesen változó. Én nő vagyok. Van olyan időszak, hetek, akár hónapok is, mikor rendszeresen kívánom. És van olyan is, mikor nem. Most pont ilyen időszakom van. És nem vagyok fáradt, nem azért van. Nem tudom mi miatt, de mostanában nem érdekel. Már vagy 2 hónapja.

Biztosan ő is ilyen. Olyan is van, akinek évi pár alkalom is elég! Ez is a normális kategória, de ez gondolom nem annyira jellemző. De ő lehet, hogy pont ilyen!

2020. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
24%

De amúgy főzz neki erősen paprikás, borsos ételeket. pl. paprikás krumplit. Az vágyfokozó! Én is meg tudom erősíteni, és úgy általában is annak tartják. Nálam működik. Lehet, hogy azért sem kívánom a szexet már jó ideje, mert nem főzök fűszeresen, és a pirospaprikám is rég elfogyott már. Majd' fél éve. Inkább rizst eszem mostanában, kenyeret, ilyesmit, de nem paprikás, borsos ételeket.

Etesd meg valami jó kis afrodiziákummal, aztán majd csak belelendül az asszonyka. :D

2020. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
33%

#52

Szóval ha bekérdezek abba amit mondasz, vagy statisztikára hivatkozom akkor hímsoviniszta vagyok?

A gravitáció pedig kövér gyűlölő mert a nagyobb súlyúakra jobban hat?

Mesélj már még kérlek:) Az a te szívfájdalmad, hogy a statisztika mást mutat mint amit te hiszel. Az, hogy te egy jogi dokumentumot nem tudsz elolvasni, vagy értelmezni nem tudod nem más hibája és még csak nem is a rendszeré.

2020. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
81%
korr: Jogi dokumentum helyett talán megfelelőbb a külföldi forrás:)
2020. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert a magyar szokásokat gondolom amcsi statisztika mondja meg...
2020. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
34%

"A válóperek több mint 70%-át a feleség kezdeményezi."

Forrás: demografia.hu F Erzsébet

Illetve eltés cikk-ben is megvan említve, ez az arány akkor lehet nem is akkora baromság nem?:)


A felől pedig nem Amerikát és Kínát hasonlítottuk össze és nem Amerikát és Törökországot, hanem két "nyugati" civilizációt hasonló vallással és kultúrával.


Ezek szerint semmilyen statisztika nem közöl valóst tényt csak az az igaz amit te hiszel?

Az is bizonyított, hogy nyugaton a "hímsoviniszta" pasik kerülik a nőket a munkahelyeken mert kapták a pereket a nyakukba, hogy szexuálisan zaklatják őket, most pedig nem értik a nők miért kerülik őket a pasik a munkahelyen. Nem véletlenül jött nyugatról az az okosság, hogy "Kettesben kolléganővel sehova." Erre is rákereshetsz:)

2020. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
86%

A mai feminista világban nemcsoda hogy 70% jött ki,pedig a környezetemben mást mutat az élet, sajnos elég beteges irányba kezd el menni ez is a világban.


Még mielőtt a torkomnak ugrotok, csak az utóbbi 5-választ olvastam el a többire nincs időm...

2020. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
96%
58 de ezzel most mit is akarsz elérni...? mert nem értem.
2020. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!