Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a feleségem?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok.13 éve vagyunk együtt a feleségemmel. 3 éve vagyunk házasok.Gyerek nincs.Az utóbbi 2 év sajnos siralmas.Sokat veszekszünk, és a nemi életünk is eléggé halovány.Megváltozott,mindenbe beleköt, mintha szándékosan provokálna.Pedig tényleg mindent megpróbáltam már, vettem neki ajándékot, elmentünk kettesben vacsorázni, stb. Nem értem,nem tettem semmi rosszat, mégis úgy viselkedik velem.Hiányzik a szex vele! Kettőnk közül én voltam az aktívabb a szexben,így ezt elég nehezen élem meg. Fél éve folyamatosan elutasít, akárhogy próbálok felé közelíteni.Azt mondja, nem érdekli már a szex, jó neki nélküle, minek az, stb. De persze tudom, hogy ez nem normális így.Hozzáteszem gyorsan, hogy nem nézek ki egy átlagos 40-esnek.Évek óta sportolok, odafigyelek az egészségemre.Mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy sok nő szeretne ilyen 40 éves férjet magának.

Van egy barátője, akivel mostanság sokat lógnak együtt. A csajt elhagyta a férje, ezért most bánatában összefekszik mindenkivel, akivel csak tud.Attól tartok, hogy rossz írányba befolyásolja az asszonyt.Persze, ha ennyi esze van...

Ráadásul mostanában a pénzzel is gondok vannak, mert nem ad haza egy forintot sem már 2 hónapja!Amit eddig közösen fizettünk, azt én fizetem. Mindig kifogásokkal jön, hogy most levontak tőle, meg stb.És ez nagyon dühít, nem szeretem ha hülyének néznek!Már arra is gondoltam, hogy megcsalom valakivel, vagy élmények 1 prostihoz, mert már nem bírom ezt így tovább.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 27. 22:28
 41/91 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy szakítani készül, és félreteszi a fizetését, gyűjt?!
2020. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
21%

Különböző társasjátékok vásárlási lehetőségét említsd meg neki - amelybe esetlegesen egy sakk készlet beszerzésére is jutna pénz!


Kihűlt a pajzánkodás légkörét megteremtő atmoszféra az életetekből. A kedves házastársad mivel is foglalkozik?


Milyen feltételek szerepelnek a munkaköri kötelezettségének konkrét részletes leírásában? Miként éli meg az társadalmi pozícióját?


Közalkalmazotti beosztása van, esetleg főnöki tevékenységet végez? Naponta hány emberrel van kapcsolatban és milyen minőségű érzelmei vannak mások iránt?


Ui: nem teljesen kizárt a megcsalás lehetősége sem, de akár életközepi válság is fennállhat nála, amolyan "midlife krízis" - vagyis éppen keresi az újabb utat megváltozott önmagához.

2020. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
69%

Nekem tudod mi a furcsa? Végig a nejed ellen hangolsz itt mindenkit, minden szavad ellene irányul, és a saját szexuális életed siratod.

Sokat veszekedtek. Min is? Ha így van, akkor miért lep meg, hogy nem akar veled dgni? A nők nem úgy állnak a szexhez mint a férfiak, nektek akkor is áll a farkatok ha előtte 4 napig fasírtban vagytok otthon. A nőknek kell hozzá érzelem is. Ha folyton vita van, ez nyilván nincs meg.

Itt most mindenki feltalálta a kanálban a mélyedést: megcsal, fúj, hülye pcsa. Gratulálok.

Nekem az jön le, hogy épp te vagy az, akinek vaj van a füle mögött. "Elvetette magát, azóta rossz minden....nem ad pénzt.... nem szexel....folyton a barátnőjével lóg..." Szerintem a sztori másik felét, azt, hogy neked mi a szereped, h ilyen szr a kapcsolat, azt nem osztod meg velünk. Az irományod nagy része pedig nem arról szól, hogy félted a nejed meg a közös életet, hanem arról, h nincs kivel dgnom, szörnyű nekem az élet.

Szerintem elég undorító, hogy így állsz a saját feleségedhez, nem csodálom, hogy eltávolodott tőled, az irományodból egyértelműen lejönnek a prioritásaid (szex, énénén, szex, énénén) és az, hogy mit is gondolsz a házasságról.

Ez a "fú de király kinézetű csávó vagyok" meg már a vicc kategória nálam.

Remélem valóban elhagy téged, ennél csak jobbat érdemel.

37N

2020. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
34%
Kellett facebookra hogy ő el van véve
2020. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
71%

Ez az a helyzet, amikor a férfi leszarja, mit szeretne a párja.


Ha egy nô komolyan szereti a párját, akkor fontos neki a házasság. És nagyon kiábránditó tud lenni, ha a férfi halogatja, vagy nem hajlandó elvenni. Ez olyan, mintha elutasitaná, nem gondolná komolyan a kapcsolatot. Nagyon szar minden reggel ugy felkelni, hogy ott van mellette a párja, akinek valójában nem fontos. Csak a szex kell neki, de összekötni az életét már nem akarja. 10 év célozgatás, erôlködés kell, mire nagy nehezen rááll a dologra... A nô kicsit megörul, hátha sikerul rendbe tenni a kapcsolatot, végre férjhez megy; de az elmult 10 év visszautasitás ott marad benne. Akit 10 évig kellett gyôzködni, hogy vegye komolyan a kapcsolatot, attól én gyereket se akarnék.


Szerintem sok nô nem érzi teljesnek az életét házasság nélkul. Ez egy lépcsôfok, ami ha kimarad többé már nem jön vissza a lehetôség.


Ismerôseim között van egy hasonló pár, már 45 fölött vannak mindketten. A nô évek óta nagyon rosszul néz ki, teljesen belebetegedett, hogy a férfi, akinek 2 gyereket szult, nem hajlandó elvenni, mert „neki nem fontos a házasság”. A nô nagyon sokszor mondja, hogy mennyire szeretett volna fehér ruhás menyasszony lenni. A férfi meg mindenkinek azt mondta, hogy utálja az eskuvôket. Végul aztán megbeszélték, hogy összeházasodnak (nem kérte meg a kezét), de még utána 1 évig halogatta a pasi, hol ez jött közbe, hol az. Pedig a nô már abba is belement, hogy ne legyen eskuvô, hanem ketten elugranak és tulesnek a házasságkötésen. Szerintem kiábránditó a férfi viselkedése. Én se szexelnék ezek után.

2020. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó

Vagy tegyünk fel egy másik dolgot. Azt mondod a nőknek fontos a házasság mégis a válások többségét ők kezdeményezik (70%), akkor ez tényleg így van? Illetve ha nekik annyira fontos a házasság, illetve az elköteleződés akkor miért válnak el ilyen nagy mennyiségben?


Házasság nélkül is lehet szerelem, lehet gyerek, lehet lakás stb. Tehát ez nem nyom semmit és tekintve hogy hiába mondod ki az igent 70%-ban lepattansz úgy nem sok sz.rt ér. Az, hogy neked igényed van egy napra habos babos ruhában annak a kapcsolathoz semmi köze.


Illetve térjünk ki a házasságra. Mi a házasság alapvetően? Egy biztos pont amit ha aláírtok onnantól kezdve olyan mint egy tuti üzlet. Ha addig megjátszottad magad kész vége. Elengedheted magad, finghatsz az asztalnál vagy ordíthatsz otthon, mert innentől nincs olyan hogy feláll a másik. Innentől lehetsz kopasz, ha az akarsz lenni, felszedhetsz 30 kilót, tele tetováltathatod magad mert a másik fogadjon el, ha van szex ha nincs, ha vonzódik ha nem.

Egyetlen érv a házasság mellett, hogy eligénytelenedhetsz, megvonhatod a szexet és személyiség rossz irányba torzulhat akkor sem léphet le a másik ergó egy változási szabadság negatív irányba.

2020. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
#45: Jujj! Abban házasságban alapvetően nem szexelni kellene a férjjel, hanem elválni tőle, mert aki a másik ennyire meghatározó érzelmi igényét leß@rja, azzal nem érdemes közösködni. Nem fontos neki a házasság = nem fontos a "feleség"-ének az érzelme = nem fontos a feleség.
2020. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
16%
Félrekefél, valszeg több kannal!
2020. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
84%
Én csak a te kérdésed, és válaszaid olvastam el. Nőként azonnal az ugrott be, hogy van más valaki az életében, és azt anyagilag is támogatja, vagy mindent ő fizet ha találkoznak. Vagy annyira szerelmes, hogy minden pénzét ki tudják csalni tőle. Sajnálom.
2020. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
79%

#46 Itt arról van szó, hogy a párunk igényeit tartsuk tiszteletben. Nem hiszem, hogy egy nap buli, örvendezés olyan baromira nehéz egy férfinek, hogy ne tudná bevállalni. Ha fontos a párja, akkor adja meg neki ezt az örömöt. Ha nem vállalja, akkor önzö.


Talán azért kezdeményeznek válást a nök, mert a férfiak elcsesznek valamit. Erre nem gondoltál férfi aggyal. A kérdezötöl én is elválnék.


Ha te a házasság után eligénytelenedsz, akkor az sok mindent elárul rólad... Akkor évekig játszottad a tökéletes pasit, miközben te is egy asztal alá fingó, orditozó pacák vagy.


Ha meg szerzödésröl beszélunk, nem egy esetet hallottam, amikor a válás után a férfi vitt mindent, amit nem is ô adott bele.

2020. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!