Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a feleségem?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok.13 éve vagyunk együtt a feleségemmel. 3 éve vagyunk házasok.Gyerek nincs.Az utóbbi 2 év sajnos siralmas.Sokat veszekszünk, és a nemi életünk is eléggé halovány.Megváltozott,mindenbe beleköt, mintha szándékosan provokálna.Pedig tényleg mindent megpróbáltam már, vettem neki ajándékot, elmentünk kettesben vacsorázni, stb. Nem értem,nem tettem semmi rosszat, mégis úgy viselkedik velem.Hiányzik a szex vele! Kettőnk közül én voltam az aktívabb a szexben,így ezt elég nehezen élem meg. Fél éve folyamatosan elutasít, akárhogy próbálok felé közelíteni.Azt mondja, nem érdekli már a szex, jó neki nélküle, minek az, stb. De persze tudom, hogy ez nem normális így.Hozzáteszem gyorsan, hogy nem nézek ki egy átlagos 40-esnek.Évek óta sportolok, odafigyelek az egészségemre.Mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy sok nő szeretne ilyen 40 éves férjet magának.

Van egy barátője, akivel mostanság sokat lógnak együtt. A csajt elhagyta a férje, ezért most bánatában összefekszik mindenkivel, akivel csak tud.Attól tartok, hogy rossz írányba befolyásolja az asszonyt.Persze, ha ennyi esze van...

Ráadásul mostanában a pénzzel is gondok vannak, mert nem ad haza egy forintot sem már 2 hónapja!Amit eddig közösen fizettünk, azt én fizetem. Mindig kifogásokkal jön, hogy most levontak tőle, meg stb.És ez nagyon dühít, nem szeretem ha hülyének néznek!Már arra is gondoltam, hogy megcsalom valakivel, vagy élmények 1 prostihoz, mert már nem bírom ezt így tovább.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 27. 22:28
 81/91 anonim ***** válasza:
26%
81-es miért jelented be a megérkezésedet? És ha már bejelented hitelesebb lenne 1 szám 1.személyben bejelentened megérkezésedet!
2020. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert rólad van szó. Itt bizonygatod hogy több nőd is van, meg hogy mekkora a pélód 😆

A valóságban meg anyád az egyetlen akit valaha láttál meztelenül 😄

2020. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
34%

Komolyan olyan jó ide feljönni olyan jót röhögök hogy az valami hihetetlen 😆 Te kezdtél el péló mérettel jönni, mindig az jön ezzel akinek komplexusa van a méretével kapcsolatban, pfff most tényleg feldobtad a napomat komolyan szakadok a nevetéstől!!! :D


Anyámat meg sosem láttam meztelenül még gyerekként sem, tán te a tied igen? Elég beteg!


Komolyan egyszerre talállak titeket szánalmasnak és nevetségesnek! :D

2020. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a párod már elhidegült tőled.Túl sok volt a hitegetés,a sok megnem hallott szó,esetleg a sok megalázkodás...sorolhatnám,nemérezte magát igazi nőnek melletted.Benne van az is a pakliban,hogy a barátnője által bepasizott és másban találta meg azt,amit te soha nemadtál meg neki a kapcsolatotok alatt.Lehet,hogy annyira szerelmes,higy minden pénzét az új kapcsolatára áldozza.Előbb vagy utóbb úgyis kiderül az igazság és te majd akkor fogsz pofára esni.Lehet,megérdemled.Jó lett volna meghallgatni a párod véleményét is...De ez csak az én véleményem....N
2020. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyél balek kérdező, ha te egyedül fizeted a közös dolgaitokat, az kihasználás. Legyetek külön pénztárcán. Ez persze azt jelenti, hogy te se várd el tőle a kiszolgálást, mint főzés, meg egyebek. Külön ágy, külön asztal. Próbáld meg visszahódítani, ha nem megy, akkor válás.
2020. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, de most belegondoltam fordított esetben, ha velem a párom így viselkedne, hogy mindenbe beleköt, veszekszik, én biztos nem maradnék vele. Nekem mindennnél fontosabb a nyugalom, hogy ha hazaérek, béke, harmónia vegyen körül. Rúgnám ki páros lábbal. Neked is ezt ajánlom.
2020. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
96%
A másik meg, hogy ez már 2 éve így megy, és te csak tűröd? Téged ennyire nem zavar a sok veszekedés? Birkatürelmed van, az biztos. Még ha lenne gyerek, megérteném, hogy benne maradsz egy rossz kapcsolatban, de így, hogy nincs, mi értelme? Lépj le, amondó vagyok.
2020. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Mik a fejlemények? Meg tudtátok beszélni? Vagy már váltok?
2020. aug. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim válasza:
68%
A kérdező felesége illetve a 71 72 73 75 77 78 80 82 es válaszoló a 74-es válaszoló farkán pörög forog!
2020. aug. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
28%

#89


Te vagy a felszopója? 😃

2020. aug. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!