Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel az utóbbi 1 hónapban elég rossz volt a helyzet. Intimitás nagyon kevés, szex is, igazából látszott rajta, hogy nem is akarja velem, meg mondta nem tud férfinak tekinteni. Többnyire csak hétvégente találkoztunk, de nem volt olyan alkalom, hogy nem veszekedtünk volna, igazából nem is veszekedés volt, csak a problémáit velem nehéz volt azonnal feldolgozni és kiült az arcomra, hogy bánt. Na mind1. Odáig fajult a helyzet, hogy vasárnap kijelentettük utolsó esélyem van a változásra. Nagyon sok mindenben hibás vagyok, tény. Hétfőn bejelentette, hogy nem tudunk hétvégén találkozni, mert ottalvós buliba megy, a házigazda a főnöke, aki amúgy nyomul rá. Ez nekem nem fér bele. Egyszerűen nem. Hiába azt mondta, hogy leállította, meg nagyon kellemetlennek gondolja a szituációt. De ha igy gondolja, hiába, hogy ott lesz rajta kívül még 5 másik kollégája is, miért alszik ott? Akivel előttem volt azt érzelmileg csalta meg velem, ezt tudni kell, ez miatt lehet egy kicsit féltékenyebb vagyok, mint kellene. Azt mondja őt nem érdekli az az ember, de akkor miért alszik inkább ott, minthogy a párjával hazamenjen aki akár hajnali 4 kor is elmenne érte bárhova? Szóval szét mentünk. Azt mondta ő tőlem nem akar semmit már, max barátként, viszont hajnalban már azt írta, hogy ha akarom adhat egy esélyt még, mert én biztos ezt szeretném. Nagyon kivagyok.
2020. júl. 28. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Barátom szerencsés vagy!!

Ezzel a perszónával,aki bulizgatni jár ,meg ott alszik?

Repült volna már rég,mint az imbuszkulcs,motorszerelés után!!

Keress egy normális nőt,akivel megbecsülitek egymást!

2020. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom, hogy hibás vagyok.
2020. júl. 28. 18:22
 13/17 A kérdező kommentje:
Eddig nem csinálta ezt. Engem nem zavar, ha elmegy a kollégáival kikapcsolódni, na de hogy ott is alszik, amikor itt vagyok én is 40 km-re és akármikor eltudna velem jönni? Pláne hogy a házigazda érez iránta valamit és ő is tud erről!? Ugyan már...
2020. júl. 28. 18:23
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

Imponált neki, hogy bejön a főnökének, igazi kis r*bancos viselkedés. Ha tényleg tetszenél neki, és veled akarna lenni, biztosan nem akarná ott illegetni magát a főnök előtt.

Lehet, hogy mindketten hibáztatok, és nem vagyok annak a híve, hogy ha adódik egy probléma, akkor azonnal szakítsunk, de szerintem ti tényleg nem illetek össze, legalábbis a leírtak alapján. Felejtsétek el egymást!

2020. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ebben a "kapcsolatban" nem túl sok érzelem, intimitás lehetett. Tele volt játszmával, manipulációval. Az, hogy ő kijeleni változz meg, mát ez is gáz... manipuláció, fogadja el magát és téged is...
2020. aug. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De, az első pár hónap tele volt érzelemmel és intimitással.
2020. aug. 31. 11:53
 17/17 anonim ***** válasza:

Neki sokkal tobb szabadsagra van szuksege, mint amennyit te jelenleg kepes vagy neki megadni, ezt be kell latnotok. Igy csak szenvedtek mindketten..


Mondjuk ha egy bulibol 40 km-re kellene hazamennem, en is maradnek ejszakara.


A feltekenyseg pedig nem a baratnodbol ered, hanem beloled. Nem mindenki lenne feltekeny ebben a helyzetben, az en baratom pl. egyaltalan nem. Tehat nem feltetlenul a baratnod az, akinek valtoznia kell.

2020. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!