Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bánt, mégse tudom otthagyni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánt, mégse tudom otthagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lelki terrorban tart, de hiába tudom, nem tudom elhagyni. Mindig azzal jön ha összeveszünk, hogy akkor elmegy ha én ezt akarom és öngyilkos lesz. De én nem ezt akarom és akkor ilyenkor kénytelen vagyok engedni neki és könyörgök hogy maradjon és akkor ha bocsánatot kérek, marad. De már elegem van ebből. Mégse tudom elhagyni, mert félek mi lenne vele. Tudom hogy segítségre lenne szüksége mert depressziós. De valahol szeretem is mert vannak jó pillanatai, hisz ezért szerettem bele, az elején nem volt ilyen, idovel kezdett ilyenné változni. Nem tudom mit tegyek, 3 éve vagyunk együtt.
2020. júl. 28. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Színtiszta érzelmi zsarolás. Vagy megmondod neki, hogy tessék, itt egy kés, majd feltakarítok ha végeztél, vagy ha lelkiismeretes akarsz lenni, akkor elküldöd a szüleinek és barátainak a fenyegetőzéseit és akkor dobod ki.

Nem a levegőbe beszélek, 2x is zsaroltak ilyesmivel és képzeld, mind a ketten élnek és virulnak azóta is.

2020. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!