Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted melyik csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik csajozós könyvnek van igaza? Mit "kell" ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Olvastam két könyvet és van bennük egy nagy eltérés. Pont ellent mondanak egymásnak, de mind a kettő logikus.


Az alap felállás: Én vagyok a férfi és szexelni akarok.


Az egyik tipp az, hogy ha a nő nem akar szexelni, akkor toljam le a nadrágom, hogy meglássa mekkora..., és mennyire kívánom őt, vagy csak kezdjem el izgatni... (Bízom a fantáziátokban :) )

A lényeg, hogy tegyek valamit, hogy a nőnek is kedve legyen a dologhoz.


A másik meg azt írja, hogy tartsam tiszteletben amit a nő akar, és ne erőszakoskodjak. Lehet, hogy rossz napja volt, vagy csak simán nincs kedve hozzá. Így vagy úgy, de fogadjam el.

Ez mondjuk emberségesebb, de így meg ugye elmarad a szex.


Aki ír, kérem írja oda, hogy férfiként vagy nőként írja a véleményét.



2020. júl. 28. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Legyen nyomulós a férfi.
Ha most nem, hát nem!
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, hogy társak vagytok, vagy full kezdő szinten van a kapcsolatotok.

Ettől függ semmi mástól.

2020. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az első verzióval tökéletesen elered azt, hogy egyáltalán ne akarj ön szexelni és még zaklatasert fel is jelenthet.


Most komolyan, milyen agyatlan írt könyvet, milyen agyatlanoknak, ahol az a tanács, hogy a szexelni nem akaró nő előtt mutogatos bácsit jatszon. Agyam eldobom.

2020. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a két könyvre, mert ez így szerintem nevetséges. Egyáltalán, párkapcsolatról vagy random nőről van szó?
2020. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ezt a könyves körítést te találtad ki, hozzá, mert ami a elsőben van, olyan hülyeséget nem írnak egyben sem.

Egyértelmű, hogy a másodikra szavaztam.(Nyugi, az elsőben se lenne szex)

2020. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy megkérdőjelezem, hogy ezt könyven olvastad-e, de annyira abszurd, hogy azt gondolom ez így a fejedből pattant ki...


Az első állítás teljesen megállja a helyét... igen, egy szatírképzőben 0.2-es tananyag. XD xS xS Nem tudom milyen könyv lehet ez, de ha a "könyv" nem is írja, azzal tisztában kell lenned, hogy a nők a férfiakkal ellentétben elsősorban nem a látványra, tapintásra, illatra gerjednek be.... Hanem lelkileg kell ráhangolódniuk az aktusra, amiért neked kell dolgoznod, hogy jó megteremjen....


Ezért teszel helyesen a második állításban leírtakban, ezzel nem sebeket okozva a nőben...


Nagyon remélem, hogy ez tényleg egy könyv, és nem az előtt állsz, hogy valakire "ráerőltesd" magad, bár nem tudom melyik a jobb, remélem nem felkapott könyv... :S :S

2020. júl. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Persze, lehet h a nő már hozott magával sérülést, akkor neki is keményen kell dolgoznia, van hogy nem a te hibád, ha nem jön össze, hanem benme nem rendeződött el valami...
2020. júl. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol olvastad egyáltalán ezt a nadrág letolós baromságot?
2020. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nővel való kapcsolatotoktól függ.

Pl. több éves kapcsolatban a párommal volt olyan hogy nem volt kedvem szexelni, ő meg csak bemászott a lábam közé és elkezdett orálozni. Vagy letolta a nadrágját, elkezdett csókolgatni és rátette a kezem az álló farkára. Akkor nem kellett sok, hogy mégis rámásszak.

De egy srác az 5. randin ne csináljon ilyet, aki az első szexre így akar rávenni... Úgyhogy ott a 2. opció.

23N

2020. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal aki azt írta, hogy ez helyzet függő, illetve attól függ, hogy mennyire komolya a kapcsolat.


Aki amúgy úgy értelmezte a kérdést, hogy meg lehet e arőszakolni egy nőt, az meg bassza meg! Köcsög vagy!


2-nak. Látom sikerült jól megragadnod a lényeget! Gratulálok!

4, 5-nek. Nem én találtam ki. Nem tudom már melyik könyv írta, de nagyjából ez volt benne. Én írtam le, saját szavaimmal, talán kicsit túlozva is, de tényleg volt hasonló egy könyvben.

7-nek. Látom neked is sikerült a lényeget megfognod! Ügyes vagy, megy a buksidra a simi!

2020. júl. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!