Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó nélkülözés a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó nélkülözés a házasságomban. Belefáradtam az állandó anyagi gondokba. Önzés, ha én inkább ki akarok lépni, egyedül újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Gürizek, mint egy hülye, a fizetésem a családra megy el, mindig a sor végén állok.

A férjem kb utál dolgozni, mindig van valami, miért nem jó az adott hely, messze van, kevés a pénz, inkompetens a vezetés....

Többet van otthon, mint melóban. Kezdett már kényszervállalkozást, pénznyelő, azt se csinálta...

Kiégtem mellette. Sem tanulni, sem fejlődni, sem sem sem sem.

A hétvégén pont a pénz miatt nem megyünk le Velencére, mert drága a jegy,hogy pancsoljunk.... Párszor még bíztam abban, hogy na most könnyebb lesz, nem lett, sőt egyre nehezebb.


2020. júl. 30. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

#5 vagyok. Akkor lesz könnyebb neki, ha a párja tényleg egy mocskos vasat nem adott haza már hosszú ideje. A legtöbbször azért a minimálisból is hazaadnak valamennyit, ami nekem speciel eléggé hiányzott, amikor végül szétmentünk. Főleg, hogy tartásdíj sem akart utána jönni...


Viszont ha tényleg hónapok óta semmit nem ad haza valaki, és esély sincs rá, hogy ezen majd valaha is változtat, akkor nem értem, mi a kérdés. Akkor lapát, és kész, minél hamarabb.

2020. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Miféle tartásdíj? Mi vagy te kutya?
2020. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Gyerektartás-díj. Tudod, a közös gyerekeknek.

Miért lennék én kutya?

2020. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, bocsánat, azt hittem asszonytartás :)
2020. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!