Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a hétvégét a párom a barátainál tölti, nem a családjával?

Figyelt kérdés

Ott is alszik, iszogatnak beszélgetnek. Igaz, hogy egész héten dolgozik, de a szabadidejét velük tölti. Van egy másfél éves kislányunk és 8 hónapos terhes vagyok.

Másoknál ez megszokott dolog? Szerinte önző vagyok és sajnálom tőle ezt a kis kikapcsolódást.


2015. febr. 22. 21:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Teged miert nem vitt? Egy hetvege nem a vilagvege.
2015. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy sajnalod a kikapcsolodast tole, igenis onzo dolog. Viszont az allapotodra valo tekintettel tole onzo, hogy otthagyott. 8 honapos terhesen mar attol kifaradtam, ha kimentem a mosdoba. Tuti keptelen lettem volna meg egy gyereket ellatni, fozni, furdetni stb. Visszaterve, igenis kell kikapcsolodas a masik nlkul, de
2015. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen gyakran fordul ez elő. Mindkét félnek jár néha a külön töltött idő és a kikapcsolódás.
2015. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Terhesen kisgyerekkel nem nagyon tudnék menni. Eddig is eljárt szinte minden hétvégén, most aludt először ott, de azt mondta, hogy ez már rendszeres lesz, minden hétvégén ott fog aludni is.
2015. febr. 22. 21:16
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
Ha minden hétvégén így lenne, az gond lenne. De ha mondjuk kéthavonta egyszer van, akkor az miért lenne baj? Attól, hogy családja van, még élhet szociális életet. Neked nincsenek barátnőid?
2015. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
*de, csak ha merlegeltetek, hgy a masik nem kerul e nehez helyzetbe miatta.
2015. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Aki családot alapított, az töltse velük a szabadidejét. Néha lehet ilyet csinálni, hogy ő tart egy görbe hétvégét haverokkal, néha meg te, és akkor ő van a gyerekkel, de rendszert ebből nem jó csinálni. De minek kellett neki család, gyerekek, ha neki arra van szüksége, hogy szabadidejében a haverokkal bulizzon?
2015. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Azzal semmi bajom, ha ez nem lenne rendszeres.
2015. febr. 22. 21:17
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam a kommented, Kérdező. Na, így már más a helyzet.
2015. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
14%

Számomra nem derül ki, hogy ez egyszeri alkalom vagy általános.

Ha egyszeri, szerintem nem gáz.

2015. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!