Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy ilyen kapcsolatért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen kapcsolatért harcolni ?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, ebből 5 éve együtt élünk . Az utóbbi időben feltűnt, hogy a párom más nőkkel sokkal jobban érzi magát , mint velem . Van egy érzésem, hogy félre tekintget. Ha kérdőre vonom , hevesen tiltakozik és azt vágja a fejemhez, hogy ő nem egy gerinctelen tuskó, aki megcsalna. A barátaink azt tanácsolják , hogy törődjek vele többet, menjek el vele ide-oda, vegyek neki meglepetéseket és természetesen süssek - főzzek. A párom roppant gyerekes, ha kettesben vagyunk akkor általában unja magát , viszont ha a haverjai is ott vannak akkor teljesen megváltozik. Utoljára a kapcsolatunk elején voltunk étteremben , virágot is akkor kaptam tőle utoljára . Abból állnak a közös programjaink , hogy havonta az Ikeába mászkàlunk több százezer forintot költünk, mert ő luxusban akar élni . Vagy állandóan a lakást kell szét rombolni, újra festeni, új bútorokat rendelni , mert neki mindig változik az ízlése . Takarítás mániás és ha egy porszemet meglát már ordít. Nem merek a saját konyhámban főzni , mert ha egy pici olaj csepp is van a pulton , már megy az ordibálás hogy mennyire igénytelen vagyok. Hosszútávon megoldást jelenthet , ha tényleg csak én változtatok? Milliòszor próbáltam már erről

beszélni vele. De mi van akkor, ha egy kapcsolatban nem ismeri fel az egyik fél a másik igényeit és ezért az félre tekintget? Megváltozni nem fog senki varázsütésre, ezzel tisztában vagyok. Ráadásul az erőltetett dolgoknál szerintem rosszabb nincs. Elkeseredésből, féltékenységből kedveskedni nem a legőszintébb, szerintem. De ezek ellenére én nagyon szeretem a párom , csak már komolyabb dolgokra vágyom . Családot szeretnék , esküvőt, de jelenleg ezt esélytelennek látom .

Szerintetek érdemes egy ilyen kapcsolatèrt harcolni ?


2020. aug. 2. 07:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

*A barátaink azt tanácsolják , hogy törődjek vele többet, menjek el vele ide-oda, vegyek neki meglepetéseket és természetesen süssek - főzzek


A barátaid már vagy látták a másik nőt, vagy hallottak a férfitől róla és finoman szóltak neked-gondolom a több év miatt.

2020. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
10 Mi másért lenne stikába számlája.
2020. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezért a kapcsolatért egy gyufaszálat sem érdemes keresztbe rakni, nemhogy ide gyereket vállalni!!!!!!!


2 gyerekes anyaként mondom, hogy a kicsitől még jobban idegbajt kapna, főleg a sírásától és jobbik esetben kidobna csak titeket és nem megverne, mikor eldurranna az agya.....

2020. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, jobban keresek mint Ő. Tehát nem a pénzéért vagyok vele. :) Inkább ez fordítva lehetne igaz.


Én is attól tartok, ha lenne egy közös gyerekünk, csak a veszekedést látna . Meg keretek között kéne élnie. Ezt meg nem szeretném .

2020. aug. 2. 08:45
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted TE min tudnál úgy változtatni, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, ha egyszer neki ilyen a személyisége?


Kimaxolnád a megfelelési kényszert?


Amúgy őszintén szólva nem értem a dilemmádat, mert írtál 26 sort, amiben egyetlen árva pozitívum nem szerepelt sem a párodra, sem a párkapcsolatotokra vonatkozóan.


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha úgy gondolod, hogy jogos, hogy téged igénytelennek kikiáltva üvöltözzön veled egy férfi egy főzés közben keletkezett olajcsepp miatt, akkor mindenképpen érdemes lenne terápiás segítségért szakemberhez fordulnod.

2020. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Látom magam előtt.

Te minden nap három órát alszol éjjel, a gyerek megállás nélkül sir, de a lakásban makulátlan rend lesz ugye?

Hogyan fogsz tápszert készíteni abban a konyhában, ahol jelenleg nem mersz főzni?

Ha megszületik a gyerek nem porszemek állnak a lakásban, hanem pelenkahegyek, összehanyt pólók, satöbbi.


De persze nyilván egy kis teszetosza, minden önbizalmat nélkülöző kis szolga vagy, és úgyis szülsz tőle egy gyereket magadnak. Csak egy jótanacs, azért vegyél jó előre betadint meg ragtapaszt :) majd akkorra, mikor nem csak üvölt, hanem meg is rugdos. Remélem a hatásra céloz majd és nem a terhespocakra :)

2020. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
9%

14 Kérdező, ezzel a hozzászólásoddal igazoltad, hogy kamu a kérdésed.


Maradjunk annyiban, hogy van egy elképzelésed és azt próbálod minden vonalon kiszínezni, mert még irigy is vagy ráadásul, mert ezek szerint irigységed tárgyának még ízlése is van-ami neked nincs?D

A tisztaságot meg ne patikának mond, mert alap, az, hogy nálad sosincs, az még nem azt jelenti, hogy másnál ne lehetne.

2020. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van , lépnem kell. Akármennyire fàj is, de muszáj lesz .


Mindenképpen felkeresek egy szakembert , hogy segítsen helyre tenni az érzéseim . Sokat olvastam a témában , és az én esetem erősen hajaz a társfüggőségre.

2020. aug. 2. 08:54
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megsem fordulna a fejmben, hogy itt bârmi miatt is harcolnom kellene.
2020. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves #17-es!


Én lennék a legboldogabb , ha mindez kamu lenne!

Nálam is alap a rend és a tisztaság ( orvos családból származok) de nem ennyire betegesen . Azt , hogy reggel felkelek , kitakarítom az egész lakást, elmegyünk dolgozni és miután haza érek megint ki kell takarítanom ... ez szerinted nem beteges ?


Remèlem Te sosem kerülsz bele egy ilyen kapcsolatba és sosem fog senki érzelmileg manipulálni és zsarolni ! :)

2020. aug. 2. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!