Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy ilyen kapcsolatért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen kapcsolatért harcolni ?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, ebből 5 éve együtt élünk . Az utóbbi időben feltűnt, hogy a párom más nőkkel sokkal jobban érzi magát , mint velem . Van egy érzésem, hogy félre tekintget. Ha kérdőre vonom , hevesen tiltakozik és azt vágja a fejemhez, hogy ő nem egy gerinctelen tuskó, aki megcsalna. A barátaink azt tanácsolják , hogy törődjek vele többet, menjek el vele ide-oda, vegyek neki meglepetéseket és természetesen süssek - főzzek. A párom roppant gyerekes, ha kettesben vagyunk akkor általában unja magát , viszont ha a haverjai is ott vannak akkor teljesen megváltozik. Utoljára a kapcsolatunk elején voltunk étteremben , virágot is akkor kaptam tőle utoljára . Abból állnak a közös programjaink , hogy havonta az Ikeába mászkàlunk több százezer forintot költünk, mert ő luxusban akar élni . Vagy állandóan a lakást kell szét rombolni, újra festeni, új bútorokat rendelni , mert neki mindig változik az ízlése . Takarítás mániás és ha egy porszemet meglát már ordít. Nem merek a saját konyhámban főzni , mert ha egy pici olaj csepp is van a pulton , már megy az ordibálás hogy mennyire igénytelen vagyok. Hosszútávon megoldást jelenthet , ha tényleg csak én változtatok? Milliòszor próbáltam már erről

beszélni vele. De mi van akkor, ha egy kapcsolatban nem ismeri fel az egyik fél a másik igényeit és ezért az félre tekintget? Megváltozni nem fog senki varázsütésre, ezzel tisztában vagyok. Ráadásul az erőltetett dolgoknál szerintem rosszabb nincs. Elkeseredésből, féltékenységből kedveskedni nem a legőszintébb, szerintem. De ezek ellenére én nagyon szeretem a párom , csak már komolyabb dolgokra vágyom . Családot szeretnék , esküvőt, de jelenleg ezt esélytelennek látom .

Szerintetek érdemes egy ilyen kapcsolatèrt harcolni ?


2020. aug. 2. 07:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező,


Nem kell külön kifejezned, alap, hogy mindannyian reméljük, hogy nem kerülünk ilyen kapcsolatba, mint a tiéd. De úgy tűnik azért valamennyire ez mégiscsak okoz némi boldogságot neked, mert nagyon vidám vagy tőle.

2020. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mikor éreztél utoljára mellette boldogságot, ha volt ilyen egyáltalán. Ha magad se tudod a választ, mielőbb számold fel ezt az értelmetlen szenvedést és megalázást.
2020. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

És mégis hogyan, és miért harcolnál ezért a kapcsolatért?

Borzasztó naív vagy, vagy egyszerűen csak ennyi az igényed magaddal szemben.

2020. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Huha, leirom én is mert már írták de nyomatékosítom inkább, tőle gyereket nehogy merj szülni. Ahogy megtanul jarni, szét fog pakolni mindent, kiborít mindent, kaját, játékot. Ezekre rá fog lépni a párod. Itt van előttem a kiborulása miatta 😀 az egy dolog hogy kettesben tűröd, de a gyerek meg a te alázásodban fog felnőni. Voltam ilyen kapcsolatban, ki is léptem belőle de elfecséreltem előtte sok-sok évet.
2020. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de...

- 6 éve együtt vagytok, és ha még nem került szóba a házasság, meg ha eddig nem kérte meg a kezed, akkor ezek után sem fogja, mert nagyon jól elvan, mindent megadsz neki, amit egy feleség adhat, kötöttségek nélkül.

- Azért nem kedveskedik se virággal, se étteremmel, mert lusta, spúr, és nem szeret. Ha egy pasi szeret, akkor valamilyen úton, de kimutatja a szeretetét, akár anyagi biztonsággal, akár ajándékokkal, akármivel. Ő tojik bele, úgyis tudja, hogy vele maradsz, minek erőltetné meg magát.

- Tisztaságmániás: az ilyennek kész öngyilkosság szülni, előttem már elmondták miért.

- Ordít: no komment

- Félrekacsintgat: szintén no komment.


És ezek után vele tervezed összekötni az életedet? Ahogy már előttem is írták, akármilyen nehéz is, de ezt a kapcsolatot el kell engedni. 6 év ide vagy oda, de ez már nem vezet sehova.

2020. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!