Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évforduló nem fontos?

Figyelt kérdés

A napokban voltunk egyutt egy eve a parommal, de mivel honapok ota ki sem lat a munkabol, nem keritettem neki nagy feneket, a munkahelyere elvittem a kedvenc vacsijat meg a kedvenc italat es megbeszeltuk hogy majd bepotoljuk..

A bepotlast most vasarnapra beszeltuk meg, ugy volt hogy ebben a melegben strandra megyunk de mivel porblemas a fule nem eroltettem inkabb es azt talaltuk ki elmegyunk ebedelni. Neki meg dolga volt ma is a munkajaval, nekem is itthon mondta ha vegeztem csorgessem meg de delkorul akkor elmegyunk ebedelni. Ez igy is tortent, en mar feloltozve vartam itthon, o feszulten de hazajott lezuhanyozni, es mikor en mondtam neki hova mehetnenk el o ramformedt hogy hogy talalok ki ilyen baromsagokat, hogy o neki ez meg eza dolgavan stb 10 percig szerintem csak mondta magaban mikor en ezt a kiabalast nem voltam hajlando hallgatni es atmentem egy masik szobaba megvarni mig befejezi. Aztan csak mondta mondta, mire egyszer csak abba hagyta en addig kipakoltam a mosogepet meg tettem vettem hogy addig is hasznosan toltsem az idot:D. Leultem melle a kanapera, megsimogattam a kiksutyankat mire o nagykepuen es lekezeloen mondta h kutyazok e meg vagy mehetunk... mondtam neki ha teher nem kell mennunk.. O kikelt magabol megint hogy en bohocot csinalok belole ezert kar volt hazajonnie stb stb, mire en sem birtam mar megjegzes nelkul es mondtam hogy ezert kar, es kettonk kozul csak o uvoltozik nyugodtan lentebb veheti a hangerot foleg hogy csak egy kajaldat mondtam ahol mar korabban is voltunk es jol foztek, kb 30 percre van kocsival.

Mar nem tudom miket vagott a fejemhez de kb mindent amit tettem erte es nem a jot ertekelte benne hanem csak a hibakat talalta meg benne na abbol felorolt mindent.


En ultem es hallgattam azt mondta nem jon haza keso estig ezert. Mondtam hogy ne gyere te dolgod.(egyebkent is honapok ota estig dolgozik)

Van neki egy hobbija ami hetvegente szokott lenni, mondtam h menjen el oda nyugdtan korabban sem okozott problemat a faradtsag oda elmenni de most egy vasarnapi ebed velem megis nagy teher.


O erre folytatta tovabb a magaet, mondtam h az evfordulonkra egy szal virag jol esett volna.. es felkerdezett hogy o mit kapott.. es hetekkel korabban vettem neki par aprosagot ami akkor erkezett meg es odaadtam neki (nem pluss maci meg ilyen baromsagok, hasznos amit rendszeresen hasznal is) az egyik nem is lett jo, visszakellett kuldenem es most fog megerkezni a csere termek, ezt is mondtam neki (ha mar igy rakerdezett.)


Aztan hoborgott, ismet csak a hibakat kereste hogy miert nincs itthon fajdalomcsillapito mert elfogyott stb.


Mondta hogy menjek el enni valamit es hozzam vagott 5000 forintot mire en felredobtam es mondtam h nem kell, inkabb ehen döglök ilyen aron ;)


Oezen megdobbent es meg idegesebb lett, felvette az 5000 forintjat,

meg mondta magaet 5 percig aztan elment.


Nem terveztem addig itthon maradni mire hazaer.

Olyanokat vagott a fejemhez hogy en nagyigenyu vagyok,mit kepzelek magamrol h en ebben a helyzetben oda akarok elmenni enni, meg hogy vegyek magamnak viragot meresztem egesznap a seggemet semmit sem csinalok.


Kérdezem tőletek a fenti dolgok utan amiket nagyvonalakban probaltam leirni, hogy komolyan en vagyok a nagyigenyu?


A reszletekbe ne meruljetek el, nem ennyibol all az eletunk es nem nem kell megdicserni mert elviszem neki a vacsorat evfordulonkkor se maskor, pusztan ennek az a lenyege abban is ahibat keresi allandoan es nem ertekeli a szandekot sem...


Koszonom annak aki vegig olavasta es normalis hangnemben valaszol tanacsot ad...


2020. aug. 2. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

ekkora csodaszámba megy manapság, hogy egy pár 1 évig együtt van, hogy ünnepelni kellene?


első 10 év alatt nincs mit ünnepelni.

2020. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod, de nekem van, es a tortentekre kertem valaszt nem masok egyeni szokasait velemenyezni.

Egyebkent nem tudom mibol is gondolod azt h elso evfordulo lenne ugyanis nem irtam hogy hanyadik.

2020. aug. 2. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem itt nem azzal van a probléma, hogy nem akarta ünnepelni, hanem ahogy viselkedett veled. Elmondott mindennek, hozzád vágta a pénzt... mi vagy te neki, csicska? Már bocsánat.

Én leülnék vele komolyan beszélgetni az egész kapcsolatról ezek után, ha nem hajlandó rá, nem tudnám megbocsátani ezt a fajta viselkedést és keresnék egy olyat, aki megbecsül.

2020. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt mar semmi sem fontos... Fixen latszik h neki teher vagy es mindenben csak a problemat latja. A munka fontos persze de neha azert meglehetne allni pihenni es minoaegi idot eltolteni a masikkal. Te nem vagy igy boldog o neki teljesen mindegy ugy is csak dolgozik, gondold at a helyzetet miert ia erdemes vele maradni megeri e egyaltalan vagy csak a megszokas.... Ha atgondoltad tedd fel neki is a kerdest h mit valaszolsz, ha bunko semmit eto valaszt ad hagyd el ha egy hetre megjavulna de utana vissza esik szinten hagyd el. Maganak csinalta, de neked nem kell szenvedned miatta
2020. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze és most jött ki rajta az összes eddig benyelt frusztráció.
2020. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező! Azt írtad, hogy az első évforduló. Olvasd vissza, amit írtál.
2020. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt komolyabb bajok vannak, mint az évforduló meg egy szál virág. Szinte biztos, hogy eddig is voltak problémák köztetek, és ez most bukott ki. Lehet, hogy nem volt látványos. De kellett, hogy legyen valami előzménye. Egy férfi nem viselkedik így ok nélkül. Ezzel nem téged hibáztatlak, hanem gondolok olyasmikre, mint hogy kevesebb figyelmet kap, tőled vagy akár barátok részéről, vagy a munkahelyén történt valami, vagy valami miatt már nem tekint rád partnerként, teher vagy a számára...

24f

2020. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hű...és mégegyszer csak hű...

Ha azt mondod húsz éve vagytok együtt is azt gondolnám, hogy ebben a kapcsolatban semmi tiszteletet nem kapsz. Háromszor olvastam vissza ,hogy 1 év???

Nyilván te tudod milyen pozitívumok vannak ez mellett a viselkedés mellett.

Egyet viszont biztosan tudok..ha folytatni szeretnéd, akkor most kell meghúznod a határokat, amit nem lehet átlépni vagy nem lehet veled megtenni. Ha ez következmények nélkül marad, akkor már csak rosszabb lesz és egyre gyakrabban.

Másrészről így kívülállóként ennyi információból úgy érzem, hogy én nem fektetnék ebbe sok energiát,mert ez már most nem egy jó kapcsolat,de ez tényleg csak az én meglátásom. A másik dolog.. le a kalappal a higgadtságod előtt,ha úgy viselkedtél ahogy leírtad. Bárcsak több szorult volna belém..

2020. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nagyobb a baj, mint az hogy évforduló van. Beletemetkezik a munkájába folyton, mintha menekülne. Én mindenesetre a helyedben pakolnék, mert vagy észhez tér, vagy semmi értelme ennek a cirkusznak.
2020. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnám meg, míg valami nagyobbat vágna hozzám, mint egy pénzt...

Amúgy még a k... is az asztalon találják a pénzt..na gúnyt eltéve, nem normális dolog így bánni valakivel!! Ez nem egy-két napos, ez hónapokban érlelődő és most dobta ki a kis lelke. Úgy ott hagynám, mint a huzat!!

2020. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!