Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom elviselni a barátom lánybarátját?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy lány barátja, akivel nagyon jóban vannak. Feljár hozzájuk (a csaj családjához), dumálnak, találkozgatnak.

Na most én nem voltam az elején féltékeny, mert tudtam, hogy a lánynak van barátja. De hallottam róla pletykákat, de az már nem tetszett, hogy a barátomat is belevonták... Tehát azt kezdték el beszélni, hogy "oka van, hogy feljárkál hozzá"... Mindannyian értjük...


Nemrégiben kiderült, hogy ez a csajhaver eléggé sz.arkavaró dolgot talált ki rólam és nagyon haragszok rá emiatt. Hosszú lenne elmesélni mit mondott, anyagi dolgokról volt szó és az alapján minősített engem.. Mert régebben én segítettem pénzben a barátomnak.. Kölcsön adtam csak neki. De mikor meghallottam hogy a csaj ezt hogy adta le másoknak... Sírtam az idegtől. Mert nem kis pénzről volt szó, és úgy érzem hogy ezzel le akart húzni hogy én amúgy ettől nem jófej vagyok, hanem sz.arfej mert csak "lefizettem" vele a barátomat. Holott én azt tiszta szívből csináltam, mert szeretem... Mindegy.

Eddig se volt szimpatikus, de most egyenesen rühellem.... Ő amúgy sztem a nevemet sem tudja.

A barátom tud róla, sőt szinte együtt derítettük ki, hogy a csaj keverte rólam a dolgokat...

Mindegy és eltelt néhány idő (1 hónap), a barátom ugyanolyan cimbi vele mint régen... De én ezt már nem tudom eltűrni.

És a legfájóbb, hogy őt védi... Mondtam neki hogy mérgemben belevernék egyet a fejébe amiért kitalált rólam ilyen dolgokat, a barátom rögtön őt védte hogy én hogy mondok ilyet hogy beverek neki... Én úgy érzem hogy 100%-ban ő mellette áll ki... sőt az én helyzetemet egyáltalán nem érzi át.


Annyira kiborultam, hogy már egyszerűen a barátomra is már nem tudok úgy nézni mint régen, mert ránézek és az a csaj jut eszembe.. akit gyűlölök. Megmondtam neki full komolyan, hogy figyelj ez így nem fog menni. Megmérgezi a kapcsolatunkat... Meglátom a telefonján hogy írt neki a csaj és már átmegyek idegbetegbe. Szóval megmondtam neki, hogy vagy őt hanyagolja, vagy engem.. És akkor vége. Mert nekem ez így nem megy.


Annyi volt a válasza, hogy csak mert nekem nem tetszik, ő nem lesz rosszban vele...


Légyszi kívűlállóként segítsetek nekem, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Én még így is szeretem a barátomat... Nem akartam vele szakítani, csak kicsit elgondolkodtatni. De ha nem változtat, nem tudok már vele lenni... És természetesen ő duzzog, ő nem beszél velem...


24/L


2020. aug. 3. 20:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul a barátod őt választotta, nem téged. Miközben a csaj ártott neked. Akármennyire is szeretem, szakítanék, ezek után csak rosszabb lesz.
2020. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelek miért kell ennyire vergődni. Az a mult-te a jelen. Itt az vergődik akinek oka van, és tart a másik embertől, hogy kinyitja a száját. Gyűlölet-az mérgezi az embert, minek mérgezed magad? meg hisztériázol? Tök felesleges. Ha akarta volna a nő már vitte volna, nem akarta-a tied, akkor miért erőlködsz? Láthatóan a fazon is marad. Szóval ez amolyan vihar a bilibe szerintem mert unatkozol.
2020. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Vágd ki a fenébe!
2020. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Több exemnek is volt ilyen lány 'barátja' , valahogy mindig kiderült, hogy amúgy előtte kavartak már. 3 ilyen eset volt. Az egyik karácsonykor is felment a csajhoz, aki egyedül lakott, nyilván történt valami... A másik ahogy szakítottunk rá 1 hónapra együtt volt a csajjal, utána évekig. A harmadiknál meg pár hónap után kiderült, hogy nem csak barát... Mindegyik esetben én voltam a féltékeny libának beállítva, mikor tudtam, hogy mi történik. Azóta csakis olyannal jöttem össze, akinek nincsenek ilyen 'különleges' lány barátai. Neked is ezt tudom ajánlani!
2020. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
En is szakítanak. Mondjuk én alapból is rosszul viselem az ilyen lány barátod dolgokat, szerintem egyáltalán nem ad bizalomra okot ez a dolog sőt én már alapból sem kezdtem eddig sohasem olyan sráccal akinek ilyen lány legjobb barijai vannak. Nem véletlenül amugy 😄 nem bírnám amugy ezt, főleg hogy nem is ad neked igazat,. Szerintem ám nem veszi komolyna hogy elhagynad. Tedd meg, meglatod mit lép, ha semmit akkor legalább tudod Hogy semmit sem vesztettél. 🙃
2020. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megalázod magad,a kezébe adod a dontést,ez egyszeru felelosséghárítás.Jó ez így neked?Ez a helyzet nem fog változni.A te életedrol neked kell dontést hoznod,akármennyire is fáj.
2020. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, biztos, hogy szereted de ahogy írták a szakítás lenne a legjobb megoldás. Lehet hogy sosem csalna meg vele a barátod, de mindig ezen akarsz majd stresszelni? Ne várdd meg hogy választania kelljen kettőtök közül, mert ha őt fogja választani, még nagyobbat koppansz majd :(
2020. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18%
keresd föl a csajszi pasiját, hidd el, ő is vevő lesz rád. felnőtt nő vagy, nem verekszel már, de az a minimum, hogy legalább egyszer kipróbálod a srácot. (: és még azelőtt szakíts az otthoniddal, mielőtt annak egyetlen szava is lehetne. aztán meg már jöhetnek a pletykák a kurvájától, téged nem fog érinteni.
2020. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kis eszed, önbecsülèsed ès tartásod, úgy vágod ki a bánatba, hogy csak zörög.

Gondolj bele, azt barátnak lehet nevezni, aki a barátja párjától hazugságot, rosszindulatú pletykát terjeszt? Ugye hogy nem. Ès akkor ezek után az a válaszreakció, hogy ugyanúgy smúzolunk vele? Ugye hogy nem. Következèskèpp köztük marhára nem barátság van. A kis pasikád azèrt akar vele jóba, mert meg akarja dugni, illetve többet akar tőle. Lehet hogy hasonló okokból akart tèged feketíteni a csaj is.

Ha jót akarsz magadnak, kilèpsz ebből az egèszből.

2020. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tuti kavarnak. B*szd ki a pasit emelt fővel, nehogy már eltűrd ezt. Te vagy a pàrja, mégis egy ilyen embert véd minden helyzetben. Szerintem érez valamit iránta, amit lehet még magának se vallott be, a csaj meg tuti ki akar téged ütni a nyeregből, mert kell neki pasid. Mondanám, hogy harcolj érte, de leírtad hogy mindig őt védi, ilyenért felesleges harcolni. Egy szemrebbenés nélkül dobd ki a srácot, ennél találsz jobbat. Ha maradsz előbb utóbb te fogsz sírni, mert ezek összejönnek majd.
2020. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!