Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs visszaút?

Figyelt kérdés

Sok lány van a munkahelyemen akikkel ha találkozok magamban azt mondom bárcsak ilyen alakja lenne bnőmnek is. Innen már nincs visszaút?


Hiába minden igyekezetem ő nem hajlandó leadni a +18kgból.

Vastag lába lett nagy hasa alapból széles csípője van de a feneke ha megrázza na az külön mozog/remeg..


Nem azt mondtam neki hogy modell alkata legyen de ez..


2020. aug. 8. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki h támogatom. Azt eszem ami neki kéne stb..


Csak nem értem felnőtt; vannak tünetei amit okoz a + súly..és nem hajtja h változtassak mert rosszabb vlmi mint eddig..miért kell szólni?

2020. aug. 8. 22:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Elkényelmesedett a kapcsolatban. Nem gondolja hogy elveszíthet.
2020. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolat és javítás párti vagyok ,de szakítanék. Jobb esetben a szakítás után rájön,hogy változnia kell. Rossz esetben miközben téged szidalmazó kérdést ír ki ide,még magára zabál 5kilót.
2020. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!