Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak türelmesen, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék konstruktív segítséget, véleményt kapni az alábbi esetemre:


Jómagam 29 vagyok, nő, a párom 36, férfi.

Pár éve már együtt vagyunk és nem volt konfliktusoktól mentes a kapcsolatunk, de valamiért mégis megy a ragaszkodás. Egy hete összevesztünk, azóta nagyon fagyos a hangulat.

Az oka, hogy alapjáraton úgy érzem, elhanyagol, minden és mindenki fontosabb. A szexet erőlteti, de ha nincs kedvem, akkor sértődés van. Még abból is sértődés van, ha csak megölelném ártatlanul és arra is azt hiszi, hogy azonnal szexet akarok. Nekem meg baromi rosszul esik, hogy meg kell bántsam, ezért már be vagyok feszülve, hogy mikor hogy érjek hozzá. :/

Ez az egész meg így mint egy negtív örvény egyre jobban lehúz mindent.


A konfliktuskezelésünk is más: ha ő "csinál rosszat", akkor azért igyekszem nyitott marandi, kommunikálni felé, hogy adjon pár órácskát, lenyugszom és oké lesz. Fordítva meg: átnézrajtam, hozzám se szól, vagy tőmondatokba, ez megy napokig, én meg rettenet szenvedek ettől.


Most is ez van és már nem tudom, hogy békítsem ki, vagy legalább jussunk egyről a kettőre.


Volt időm gondolkodni: az elmúlt időben befeszültem, sokat is kritizáltam, el ism ondtam neki, hogy ezeken azonnal változtatni fogok és akarok.

De így sem tudom mit tegyek...


Tegnap meg összefutott valami edzőteremből ismert csajjal, aki kb egy hónapja szakított valami 10 éves kapcsolatával. Megesz a féltékenység, hogy ő inkább oda nyitna :(


2020. aug. 10. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
9es vagyok én úgy érzem h nem nő hanem kislány van mellettem akit tanítgatni kell és az fárasztó már és ezért is vesztettem el az érdeklődésem. Van rajta jópár +kg ;tünetekkel együtt mostmár..ezt is próbáltam magyarázni neki h figyeljen oda; most h már dagad a lába úszó gumija van se tesz semmit.Ezt egy felnőttnek magyarázni kell?- ezért is hanyagolom a szexet is; nem szeretem már meztelen látni.
2020. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mit tennél a legszívesebben?


Van kedved foglalkozni vele egyáltalán, vagy szívesen csinálnál mást?

2020. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én szeretném megjavítani, én akarnám beletenni az energiát. De egyedül nyilván nem fogom tudni megoldani. Jelenleg pedig nem kapok bíztató visszajelzést, hogy ő is akar, nem kaptam semmi egyértelműet.
2020. aug. 10. 16:29
 14/18 anonim ***** válasza:

1vagyok. Lehet hogy változott a küldöd? Vagy kezdetben voltak közös programjaitok?


Lehet jobban megismert és az együttélés hozta ki belőle ezt a viselkedést.


Próbáltad elcsábítani vagy nyugis estét csinálni?

2020. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14 utóbbi időben sajnos sokszor feszkós voltam, mem nagyon volt nyugis este.
2020. aug. 10. 19:59
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
De te tudatosan miért nem próbálsz egy olyan estét csinálni?
2020. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Másik nőt keres magának!
2020. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem 1 elcsábítás vagy nyugis este fogja ezt megoldani...

Félelmetesen hasonló helyzetben voltam pár éve. Ha kínszenvedés a kommunikáció hosszabb távon, az a kapcsolat már halott.

Te magad is kimondtad - te változtatnál, beletennél energiát, de tőle nem kapsz erre visszajelzést, ígéretet - illetve hidd el, a passzivitás már maga egy visszajelzés.

Itt ami történik (ebben én is bűnös voltam) hogy túráztatod magad, próbálsz megfelelni, túlkompenzálni, aztán ő meg ugyanolyan marad vagy rosszabb, és úgyis feladod.

Vess véget ennek, ha már nincs benne semmi öröm. Ahoy írod, csak a ragaszkodás tart össze benneteket, az se nem szerelem, se nem szeretet.

2020. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!