Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Semmibe vesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Semmibe vesz a barátom?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy csendes lány vagyok és ezt teljesen jól tudta a barátom is. Mindig is tudta,hogy zákózott vagyok ,hogy vannak család traumáim és mindig mondta ,hogy ő ezeket elfogadja stb. de az utóbbi 1-2 hónapban egyre többször engedi el magát velem szemben. Képes elég csúnyán beszélni , felkapja a vizet és degradál. Ha bármi ellen azt mondom,hogy nem vagy más véleményem van akkor nagyon durván uralkodni próbál,hogy az hülyeség amit én mondok azt nem fogadja el. És mostanásg már olyanokat is hozzám vág,hogy a barátaival sem vagyok jóban mármint ,hogy nem beszélgetek velük eleget,nem vagyok oldott és ezt ilyen nagyon aggresszív módon teszi nagyon bántóan.

Nem értem ezt a hirtelen fordulatot nála,mert eddig mindig türelmes volt velem szemben, normálisan viselkedett velem,szeretetét kifejezte. mi történt ami miatt ilyen lett velem?? Hiába kérdeztem sőt mondtam neki,ha van bármi baja akkor minek van velem? Miért beszél így,ezekre azt mondja jaj csak a vita miatt ilyen,mert felidegesítettem stb.

Én tényleg egy nagyon kedves lány vagyok vele is és másokkal is.Szóval azon kívül,hogy nem vagyok egy laza,oldott csaj mást nem tudok ..

Mit tegyek?


2020. aug. 11. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez az igazi énje, nem valami értelmes egyén. Rosszabb esetben lehet behúzott valami mentális beteg, akinek csúszik félre a maszkja és folyamatosan épít le.


Érdekes az is, hogy mindent rád hárít, tehát az sem probléma ha szid, mert az is amiatt van amiért kihoztad belőle.


Már beszéltél vele arról hogy ez nem megfelelő és viselkedjen veled értelmesen, de nem változott a helyzet. Nincs miért együtt lenni, le kell lépni és nem engedni hogy így bánjanak veled.


Arra készülj fel hogy lehet átvált cukiba, aki mindig is imádott, újra bókolgat és könyörög majd, hogy ne menj el. Tudd hogy kamu lesz az egész.

2020. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Vedd észre, hogy biztonságban érzi magát veled, és azért mer így viselkedni. No ilyenkor kell lesegíteni a paciról azt, aki nem tudja, hogy hol a helye, és hogy kell tisztelnie egy másik emberi lényt:D


Menj "randinak" álcázott barátnős találkozóra. A telefonodat halkítsd le, mert szó szerin 2 percenként fog több órán keresztül csörögni:D 3 óránál tovább ne hagyd szenvedni, és mély búgó hangon szólalj utána bele: halló tessék?:D


Ez a lecke-mindig hatásos:D

2020. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

*Menj "randinak" álcázott barátnős találkozóra


Természetesen mond meg neki hogy randira mész, de közel legyél az ajtóhoz, ő meg távol, hogy ki is tudj az ajtón lépni, mielőtt utolér:D

2020. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek csak idővel mutatják meg igazi énjüket. Nem tudhatom, hogy voltak-e ennek előzetes jelei, de mostmár mindegy is, mert mostmár tudod. Azt mondod gyerekkori traumáid voltak, gondolom a szüleid is hasonlóképp viselkedtek veled és alacsony önbecsülésed lehet. Ha te úgy gondolod, hogy ezt a bánásmódot érdemled akkor tűrd, de jobb lenne ha lelkileg megerősödnél és inkább keresnél valaki mást. Magadat pedig ne okold az ő viselkedésért, ezek a kirohanások az ő gyengeségei, nem tud uralkodni saját magán. Valószínűleg neki is önbizalomhiánya van azért próbál téged még jobban lehúzni és ez csak rosszabb lesz idővel, lehet hogy később pl ütni is fog, amit szerintem jobb lenne nem megvárni.


Csak hitesd el magaddal, hogy jobbat érdemelsz nála!

2020. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy viselkedik velem ilyenkor,mint aki nem szeret. Egyre hidegebb és mindenben hibát kereső.

Persze tudom,hogy nem ezt érdemlem,de nagyon fájdalmas látni,hogy akit szeretsz nem tudod miért bánik így veled.

Nem szoktam magam hagyni és kikérem magamnak a stílust ő mindig bocsánatot kér,de akkoris összeférhetetlen a szeretet és ez a stílus. Tehetetlennek érzem magam,én is úgy érzem azért teszi mert azt gondolja megteheti. De ez ellen mit tehetnék ?? Hogy tudassam vele,hogy velem ilyet ne tegyen...másrészről meg úgy érzem már nem is akar velem lenni v nm tudom,de akkor miért nem szakít velem??

2020. aug. 11. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
5 Mondom, jár a leckéztetés ha kell még a fazon, ha nem, akkor igy kell hagyni az egészet.
2020. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

Ennek az egésznek nem hozzád van köze hanem hozzá, ő ilyen és nem fog megváltozni. Érezte/Érzi rajtad a bizonytalanságot és ki is használja és nagyon zavarná ha egyszercsak összekapnád az önbizalmadat. Mindenesetre úgy látom, hogy ennek a kapcsolatnak gyakorlatilag vége, ne várd meg míg a szakítással is megaláz (sejtem, hogyan fogja majd megtenni). Ha sikerül szakítanod, ne kíméld, ne sajnáld, nem érdemli meg. Ha találsz olyat aki megbecsül (amit ő nem akar szerintem) akkor "legyőzted". Sok sikert a továbbiakban!

2020. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7, elkezdek dolgozni az önbizalmamom,bár igazság szerint már egy jó hónapja dolgozok rajta. Bár én úgy érzem fejlődtem és az útra is léptem úgy tünik ez nagyon kevés még..

Lehet velem van a gond,hogy nem lehet tisztelni? Nem vagyok elég jó?

2020. aug. 11. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ezek a kérdések az alacsony önbizalmadból jönnek, ezért kell dolgozni rajta. Évek kérdése lesz, főleg hogy megvan hozzá a lehúzó múltad és családi háttered. Türelem és sok munka kell hozzá.
2020. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!