Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. 4 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. 4 és fél éve vagyunk együtt barátnőmmel, kisebb mélypontok voltak de most egy olyan igazi mélyponton vagyunk és fogalmam sincs mit tehetnék úgy érzem elveszítem, elveszítem akit mindennél jobban szeretek. Van még remény ?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött ez az egész úgy igazán. Pár napja még azt akarta, hogy én legyek majd a férje és mindig velem akar lenni.

Év elej óta van egy új munkahelye, ő ott szépen fejlődik és sikerélményi vannak. Én jó pár hónapja nem találok munkát sajnos és megragadtam egy szinten. Es sajnos én lelkileg nem voltam legjobban ez végett. Bennem volt az hogy én nem csinálok semmit nem fejlődök ő viszont igen.

Ez frusztrált. Az elején annyira még nem de ahogy telt az idő egyre jobban.

Ez által nem úgy viselkedtem vele sajnos nem dicsértem eleget néha a szexet sem akartam pedig ő itt volt nekem akkor is. Közben a munkahelyén egy srác folyamatosan nyomult/ nyomul rá aki dicséri meghívja kávéra stb. Bevallotta őszintén ez tetszik neki és most már ott vagyunk hogy lehet nem maradunk együtt.

De még lát esélyt rá, hogy megoldjuk.

Én soha nem csaltam meg és szerettem mindig, úgy igazán nagyon össze se vesztünk. Most volt, hogy nem úgy bántam vele pár hónapot de közben az a srác pont az ellenkezőjét tette. Nem tudom mit tehetnék. Van még remény ?

23/F 22/l



2020. aug. 12. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10es vagyok..32f
2020. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alessandro10 ***** válasza:

11 perc alatt változtatott?! Villámgyorsan talált munkát.

Szerintem egyébként nem azzal volt a probléma, mert az én feleségem se dolgozott 3 évig miután hozzám költözött. Ilyen alapon már az elején kidobhattam volna.

2020. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!