Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként egy, hogy esik/esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként egy, hogy esik/esne?

Figyelt kérdés

A kamasz fiaddal és az apjával hármasban sétáltok.

Elmegy mellettetek egy csinos, lengébben öltözött nő, mire ezek ketten alaposan megnézik, majd összenézve bólintanak, és kajánul vigyorognak.


2020. aug. 13. 13:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ők nem tudják, hogy láttad, azt hiszik a telefonálástól nem figyeltél rájuk.
2020. aug. 13. 13:24
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem lehet semmit olyan emberektől elvárni, amire nincsenek megnevelve, és a maguk számára természetesnek tűnik-de nem az.

Ha az első pillanatban nevelve lett volna mindkettő-és nem paráznaságban nevelődtek volna fel, akkor te egy ilyen jelenetet sosem tapasztaltál volna.


A hasonló hasonlót vonz.


Ahol nincs paráznaság a családban az ilyen nőket úgy tekintik a férfiak-kamasztól-idősig :

Péld 11,22

Mint a disznó orrában az arany perecz, olyan a szép asszony/lány/akár melyik másik nő aki nem nekik lett rendelve.

2020. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
2+ És ez valóban így van-nem csak imitálják.
2020. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen férfiak, mint akikről írtam, tudják, hogy a másik nő nem az övék. Akár milyen kívánatos is az alma-attól még mérgező, és az okos más kárán tanul:D
2020. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Ráadásul ott a 10 parancsolat is: Ne kívánd....
2020. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Szomorú lennék hogy egy taplót választottam páromnak és egy taplót neveltünk fel....

(Nem, nem kell megvakulni ha kapcsolatban él az ember, de szerintem proli tapló dolog másokat úgy megnézni és látványosan véleményezni, hogy az másnak is feltűnjön...)

2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok szívbajos fajta, nekem tetszene az összekacsintásuk.
2020. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez ilyen apa fia dolog, nem kell komolyan venni. Ha emögött komolyabb dolog lenne, úgy sem előtted csinálná.
2020. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez inkább csak erősíti a csapatszellemet kettejük között.

Örülj neki, hogy a fiad meg mer nyílni az apja előtt a csajozós témákról, tudja hogy bármikor fordulhat hozzá :)

2020. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Csapatszellem? Piha.


Első néhány válaszolóval értek egyet, diszkréten is lehet nézelődni, törődve mások érzéseivel.

2020. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!