Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok? Van egy távkapcsolatom másfél éve. Minden rendben volt idáig...azonban egy hete megtudtam egy olyan dolgot ami kissé mellbevágott.

Figyelt kérdés
Kiderült párom kibeszéli a szexuális életünket a kollégáinak.(férfiak) Ez nagyon megdöbbentett és számon is kértem rajta. Bocsánatot kért és be is látta erre nincs mentsége,sajnálja..bla bla. Gyötrő érzés,mert amúgy meg szeretem őt.Sajog a szivem:(

2020. aug. 19. 08:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, hogy ezt irom, de tapasztalat. Szerelmes ferfi nem beszel ilyen dolgokrol senkinek.
2020. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
33%

Sok pasi kibeszéli, de sok nő is... mindegyik tarsasagból hallok történeteket... Sokan kibeszélik a szexualis életüket, mások nem.


Ezt vagy meg tudod vele beszélni, vagy nem.

2020. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A mai világban semmi se szent? Miért kell a párkapcsolaton belüli szexuális dolgokat kibeszélni? Ezzel meg lehet ölni az intimitást, és a bizalmat. Egy ilyen hapsi minden csak nem férfi.
2020. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!