Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban illik fingani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban illik fingani?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy természetes dolog, és nem egészséges órákon keresztül tartogatni, de....

Illik már a kapcsolat elején a másik orra alatt fingani, és még csak arra sem venni a fáradtságot, hogy a nagyját a wc-n, vagy szabad levegőn engedd ki?

A böfögést meg sem említem, mert viszonylag kultúráltan tudja csinálni.


Elég nagyot csalódtam a pasiban, mert intelligensnek tűnt.

Sosem volt ilyen kapcsolatom, ahol ennyire nyíltan, 0 toleranciával álltak volna hozzám.



Nyugtassatok meg kérlek, hogy én csinálok ebből nagy ügyet! N


2020. aug. 22. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Hat bakker... eleg vagyrohaszto. De ezt azert mondd el neki, hatha onkritikat gyakorol.
2020. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Le leszek pontozva, mert itt is sokan vannak, szal: csak tahóknak természetes, hogy odabűzlenek, ahol más is van. Gondolom ő fel lenne háborodva, ha te odaxarnál mellé a nappaliba, pedig ugyanaz a szag. Sőt a szellentés sokszor büdösebb.

Jófejség ide v. oda, "dehát emberek vagyunk", "így természetes" "mindenki fingik" jeligére stb. ha valaki azt akarja, hogy instant kiábránduljanak belőle nyugodtan tegye meg.

2020. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy én is nyugodtan...

Mondom köszi.


Nem tudom hogy lehetne ezt szépen mondani neki, hogy nekem kellemetlen amit csinál...

2020. aug. 22. 16:53
 4/29 anonim ***** válasza:
23%
3: ha teheted, mondd meg neki, ha még egyszer megmeri tenni, elhagyod!
2020. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik! Udvariatlanság.

Másképp bírálom el az olyan esetet, amikor véletlenül megtörténik, de ekkor is illik bocsánatot kérni és a többi eseteket elkerülni. Idővel (általában) megszokottá válik és mindkét fél megengedi magának. Embere és párja válogatja.

Egyik barátommal történt, hogy viccből felemelte a lányt és annyira erőlködött, hogy "kiröppent a galambocska".

Kollégiumban, kártyázás közben, ha valaki csendben kiengedte, illő volt füttyenteni és a többiek elnézték neki. Ha nem füttyentett (érezni lehet azt, honann ered a szag), akkor jót húztak a fejére.

2020. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%

4#Ezért el hagyni?

Igaz nem ide tartozik de az elhagyás szó stimmel,szóval volt egy 25 fiú és egy 29 lány, azt monda neki a lány ha nem akar csinálni gyereket akkor ott hagyja év felcsinálta csak azért,a fiú meg még nem állt készen rá,most nem azért de ha egy lány vagy is akarom mondani nő ilyet mond akkor nem is szereti azt a személyt komolyan legalább is szerintem, esetleg tévedem?

Ez a nő tényleg képes lett volna el hagyni.

Ez most normális?

2020. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
6: bezony, akadnak olyan nők, akik nem bírják elviselni a párjuk hangos fingásait, és szagolni se akarják! Ebben az esetben más választás nincs, mint hátat fordítani, és elhagyni a fingózsákot!
2020. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes módon én sem bírom ha a nők finganak,pedig ez természetes dolog lenne mindenki számára de akár hogy is egyszerűen nem megy.

22F

2020. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Vannak olyasmik, amiket illetlenség egymás előtt művelni, ha tiszteljük a társunkat, és ehhez megvan a kellő intelligenciánk is. Pl. nem illik a társuk előtt a tökünket vakargatni. Vagy benyúlni a seggünkbe, és utána megszagolni az ujjunkat ... mint tette tévéközvetítés közben Joachim Lőw, a német focisták szövetségi kapitánya.
2020. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem tisztel teged igazabol, és udvariatlan ha már rögtön az elején ezt csinálja. Legalább ki mehetne a WC-re vagy ha nem is akkor kicsivel arrébb hogy ne halljad. Én mindig arrébb megyek, lesulne a kepemrol a bor,ha meghallana a baratnom. Nem hogy direktbe az orra alá fingok hangosan...gaz a csávó itt látszik hogy nem intelligens. Gondolom később majd más dolgok is felszínre kerülnek...érzelmi intelligencia nulla. Volt egy ilyen pasim aki ugyanilyen volt, megneztem egyszer kétszer az alsó gatyáját, nos hat azon is volt nemi fekália maradék. És szerintem a te pasid én is lehet alkalmanként.
2020. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!