Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban illik fingani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban illik fingani?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy természetes dolog, és nem egészséges órákon keresztül tartogatni, de....

Illik már a kapcsolat elején a másik orra alatt fingani, és még csak arra sem venni a fáradtságot, hogy a nagyját a wc-n, vagy szabad levegőn engedd ki?

A böfögést meg sem említem, mert viszonylag kultúráltan tudja csinálni.


Elég nagyot csalódtam a pasiban, mert intelligensnek tűnt.

Sosem volt ilyen kapcsolatom, ahol ennyire nyíltan, 0 toleranciával álltak volna hozzám.



Nyugtassatok meg kérlek, hogy én csinálok ebből nagy ügyet! N


2020. aug. 22. 16:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
10: biszexuális vagy?
2020. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom és nő vagyok és sose pukiztam senki előtt ..az öt év alatt sem

Fordítva nem mondom már hányszor 😂

2020. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
38%

Hát mennyire friss az a kapcsolat?

Amikor kb 3 hónappal a megismerkedésünk után álmomban pukiztam, felriadtam rá hogy úristenmivanhafelkeltrá meg jajmitgondolhatmostrólam. Később mikor neki vagy nekem kicsúszott egy, akkor megbeszéltük hogy nem zavar, de nyilván ez nem úgy megy, hogy "ja jó akkor innentől fingok orrba szájba". Már 5 éve vagyunk együtt és a sok hasonló kérdést olvasva mindig jobban becsülöm a kapcsolatom, hogy nem kell felugranom filmezés közben, hogy "jaj bocsi kilépek az ajtón fingani". Mert úgyis megkérdezné hova megyek. Vagy színészkednem kéne, hogy beszaladok a mosdóba aztán lehúzom a wct mintha pisiltem volna.

Semmivel nem tartom kevesebbre a párom azért, mert hetente egyszer hallom pukizni.

2020. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
6%
kapcsolatban csak akkor lehet fingani ha így csinálod. [link] Ha így fingasz, belefér.
2020. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
13#Az nem annyira egészséges,heti többször ajánlott fingani 😁
2020. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
74%

Igen, zavaró, és vágyromboló.

Kérdező, az is a baj, hogy bármilyen válaszokat kapsz is itt, téged zavar (jogosan), tehát ez előbb-utóbb frusztrálni fog. Megsúgom, jobb nem lesz. Ha úgy érzed, nem tudod tolerálnod, akkor szakítsál, mert úgyis rámegy a kapcsolat. (Én így tennék, ismerve magamat).

2020. aug. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Pedig én olyan nagyokat szoktam fingani, kérdező akkor velem nem járnál?
2020. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, elég kis finnyagép vagy. A pasid helyében oda durrantanék az orrod alá, hogy megértsd, ez egy emberi folyamat, nem szégyen. A csajomat zavarta ha fingok, nagyon sokszor rám szólt, nem értettem, ez egy emberi folyamat. Bosszúból egyszer odamentem, megfogtam a fejét, majd odadurrogattam neki. Vége lett a kapcsolatnak, azóta nevetek rajta.
2020. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18-as, valamit nagyon félreértettél.

Engem az zavar, hogy nem veszi a fáradtságot egyszer sem, hogy tőlem távolabb tegye.

Nem az zavar, hogy fingik, hanem az, hogy mindig előttem.

2020. aug. 23. 14:24
 20/29 anonim ***** válasza:
18%
Nem értettem félre semmit, aki itt félre értett az te vagy. Nem kell odébb mennie, fingani természetes, előtted, máshol is. A fingás ugyanolyan természetes, mint az evés, enni se eszel a pasid előtt?
2020. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!