Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot mit csináljak? Lányok, fiúk! Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy lány aki már régóta tetszett!(Oszitársam)És körülbelől 1 éve már nagyon tetszik de nem érdekelte a járás mert fiatalnak tartotta magát,ezért sokszor lemondtam róla és mást kerestem de mindig csak rá tudok gondolni!kb. egy hónapja már látszik hogy kezdi érdekelni a járás meg már nem egyszer próbálta kifejezni hogy bejövök neki,meg volt h mondta is,meg msn-en szívvel köszön el,ieneket mond hogy várja már az első csókját!Nemrég elkezdtünk járni de láttam rajta hogy nem igazán érdekli az egész és ezért szakitottam vele!Mit csináljak??Szeretnék vele járni,és nem is főképp a csók érdekel hanem h normális kapcsolat legyen!(deh persze nem azt mondtam h nem akarom megcsókolni!!
2010. aug. 5. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg fiatal vagy,elmulik. Nem kell sietni semmivel. normalis hogy fiatalnak tartja magat hiszen az is. Szerintem meg varj vele.
2010. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jártatok akkor hogy tudtál szakítani vele? O.o
2010. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
amúgy várj 1-2 évet és az után mehet a csajozás :)
2010. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Deh jártunk csak pár napig mert irtam hogy látszott rajta hogy nem igazán érdekelte,vagy inkább nemhogy nem érdekelte nem merte!mert a tesója 22 éves fiú és azt mondta furcsa volna ha ő menne pasizni közben meg a tesójának még nem volt csaja...!mert sokszor kitalált vmit h velem lehessen suli után(akk még nem jártunk)és én ebből gondoltam hogy szeretné...meg..már többször is mondta+próbált utalni rá hogy szeretne járni csak mikor odakerült a sor akk megijedt!
2010. aug. 5. 14:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy ne féljen??mert ő olyan hogy szeret bulizni meg sokszor koriztunk eggyüt meg pizzáztunk,kimentünk a parkba stb...mert igazából őszintén én is félek egy kicsit találkozni úgy vele deh nem annyira!Csak vmiért ő nem meri...mert h ne erről beszéljen a suli meg ienek!Tudnátok segíteni hogy mit csináljak??vagy mit mondjak neki?
2010. aug. 5. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is fiatalok vagytok még ehhez.Várj mér pár évet.(tudom,h ez szarul hangzik,de ez van.Mindenki túlesik ezen,és vagy normális marad,vagy már ebben a korban elkurvul)


17L

2010. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát..tudom hogy fiatalok vagyunk ehhez de most nézzétek meg a budapesti gyerekeket 12 évesen már dugnak!Szerintem ez nagyon tulzás!!De úgy gondolom hogy a mai világban a járás 12-13 évesen normális!Persze nem úgy hogy már előtte volt 5 barátnője vkinek hanem úgy 12-13 évesen kezdődik a járás...persze nem olyan komoly járásra gondoltam h örrökké csak a smárolás...mert szerintem nem arról szól főképp a járás!!
2010. aug. 5. 15:02
 8/13 anonim ***** válasza:

istenem értsd már meg h kicsi vagy hozzá basszus-_-"...az utolsó válaszodból látszik h csak a divat miatt akarsz vele "járni"...ilyen korban csak azért lesznek együtt a kis lányok meg kisfiúk h elmondhassák h hú nekem van bnőm,pasim..és megfoghattam a KEZÉT,stb...Szval 13évesen menj ki és bicajozz a haverokkal,menj strandra,focizz.Ezzel nem azt mondom h ne csajozz,de az majd ráér abban a korban mikor már tudom h mi az a RENDES szerelem;)

Fiatalság,bolondság...és sajnos egyre jobban bolondok a fiatalok:/Mármint a 12-14évesek:/

2010. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hja igen,és nyugodtan lehet lepontozni,a véleményemen mit sem változtat;):D

F/18

2010. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Deh figyi épp ez a lényeg hogy nem azért akarok vele járni hogy most menő legyek a suliba mert van csajom..mert ez nem menőség!!Mert ugye azt irtam hogy 1 éve vagyok szerelmes de már régóta már egy jónéhány éve tetszik!Meg igazából más lánnyal nem is igazán szeretek úgy lenni!Ismerek pár oan embert h egy bnője se volt de azt mondja h volt már 10 h menő legyen meg hogy azért van csaja mert mindketten menők szeretnének lenni!Meg van sok lány aki 5 évvel idősebb srácokat keres meg oanokra bukik..annak semmi értelme mert úgysincs esélye!De úgy gondolom hogy ez normális egykorúak vagyunk meg minden!Meg nem az érdekel h suli után smároljunk a suli előtt és menő legyek ezé hanem mert az tök király mikor egy fiú meg lány szeretik egymást
2010. aug. 5. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!