Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot mit csináljak? Lányok, fiúk! Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy lány aki már régóta tetszett!(Oszitársam)És körülbelől 1 éve már nagyon tetszik de nem érdekelte a járás mert fiatalnak tartotta magát,ezért sokszor lemondtam róla és mást kerestem de mindig csak rá tudok gondolni!kb. egy hónapja már látszik hogy kezdi érdekelni a járás meg már nem egyszer próbálta kifejezni hogy bejövök neki,meg volt h mondta is,meg msn-en szívvel köszön el,ieneket mond hogy várja már az első csókját!Nemrég elkezdtünk járni de láttam rajta hogy nem igazán érdekli az egész és ezért szakitottam vele!Mit csináljak??Szeretnék vele járni,és nem is főképp a csók érdekel hanem h normális kapcsolat legyen!(deh persze nem azt mondtam h nem akarom megcsókolni!!
2010. aug. 5. 13:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És nem foglak lepontozni mert neked ez a véleményed elfogadom!
2010. aug. 5. 15:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a kis lány,aki a mi korosztályunkat keresi 12-13-14évesen véleményem szerint az is nagyzolás végett.Közbe a srác meg lehet h csak azért van vele,mert a csaj megengedi h megrakja csak azért h a pasival maradhasson..na mind1 nem akarok vitázni.Én kinek nagyzoljak h tetszik egy 15éves 18éves fejel?:Dazzal lehetne?:D
2010. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:D Épp ez a lényeg hogy ő nem keresi a pasikat úgy hogy úrsiten annyira járni akar hanem már nagyon régóta tetszek neki meg ő is nekem sőt ahogy egyre idősebbek leszünk egyre jobban érdekeljük egymást..csak irtam hogy még nem igazán van felkészülve a járásra
2010. aug. 5. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!