Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik az életképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az életképtelen?

Figyelt kérdés

Aki 20 évesen még nem tud főzni, nem szeret mosogatni, de nagyon jól takarít, vagy az, aki 23 éves, majdnem egy éve otthon ül a diplomájával, ahelyett, hogy elmenne dolgozni, és kisegítse a pénzügyileg kissé megszorult szüleit?

Megírtam a párom önéletrajzát, motivációs levelét, kerestem állásajánlatokat, elérhetőségeket, ő pedig november óta szó szerint nem csinál semmit, és szerinte én vagyok az életképtelen, mert nem tudok még főzni.

Vélemény?



2020. aug. 24. 22:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2020. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Basszál ki vele!Elkezdesz főzni,ő meg megy dolgozni!
2020. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom csaja 2,5 eve vegzett az egyetemen es azota ul otthon. Olyan indokkal, h keves fizuju allasokat tudna csak megpalyazni es o nem ezert tanult...

Jol teszed, h kuldod munkaba, kesobb csak nehezebb lesz.

2020. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyértelműsítés: Mindketten egymástól külön, a szüleinkkel élünk (lenne lehetőségünk összeköltözni, de ugye életképtelen vagyok szerinte, mert nem tudok főzni), de nem dolgozom, hanem egyetemre járok. És nem tartom el, ő sem engem ugye, csak most borzasztóan fájt, hogy azt mondta rám, hogy életképtelen vagyok.

2020. aug. 25. 12:52
 15/25 anonim ***** válasza:
Ès te mit mondtál neki, amire ezt reagálta?
2020. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem mondtam semmit. Együtt töltöttünk kb 48 órát, ahol ő főzött, én csak kicsit segítettem benne. Majd messengeren kifakadt, hogy életképtelen vagyok és ilyenek. Jól esett, mondhatom. Egyáltalán nem értékeli, hogy kb nyalom a seggét.
2020. aug. 25. 13:24
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Külön élek szüleimtől, nyilván takarítok, főzni annyira én sem tudok, de tény, hogy nem is nagyon foglalkozom vele. Egészségügyi okokból diétáznom kell, ami miatt még pluszba nincs kedvem főzni, mert sok mentes kaja nagyon nem ízlik és elmegy a kedvem a próbálkozástól, de így is képes vagyok etetni magam, sült hús és friss saláta, oszt csókolom, ezen kívül rendelni szoktam. Egyetemre járok én is, semmi problémám nincs az egyedül lakással és nem tartom magamat életképtelennek csak azért, mert nem nagyon főzök itthon, nincs szükségem rá.

Egyébként meg alig várom már, hogy meglegyen a diplomám és normális munkám lehessen végre, nem is értem, hogy pont a pasid mit nyíg.

2020. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%

10-es a legtöbb férfi már 20 éves korára régen megtanult főzni... a koleszban még úgy is több pasi főzött, mint csaj, hogy a csajok 4-szer annyian voltak... :D


Kérdező a pasid életképtelen, ez tény. De te se vagy sokkal jobb, ha még mindig egy ilyen idiótával vagy együtt...

2020. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy majd akkor pofázzon, ha már vègre nem a szüleivel tarthatja el magát. 😁
2020. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
B.
2020. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!