Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik az életképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az életképtelen?

Figyelt kérdés

Aki 20 évesen még nem tud főzni, nem szeret mosogatni, de nagyon jól takarít, vagy az, aki 23 éves, majdnem egy éve otthon ül a diplomájával, ahelyett, hogy elmenne dolgozni, és kisegítse a pénzügyileg kissé megszorult szüleit?

Megírtam a párom önéletrajzát, motivációs levelét, kerestem állásajánlatokat, elérhetőségeket, ő pedig november óta szó szerint nem csinál semmit, és szerinte én vagyok az életképtelen, mert nem tudok még főzni.

Vélemény?



2020. aug. 24. 22:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
2020. aug. 26. 19:53
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A párod. De közös jövőt én nem terveznék vele.
2020. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Semmi köze az otthoni munkamegosztásnak ahhoz, hogy ki mivel foglalkozik úgy egyébként hétköznap (vagy mivel nem)...amit te szeretsz csinálni otthon, csináld te, amiben a párod ügyesebb, vagy ő áll neki szívesen, azt pedig ő. Én undorodom a mosogatós ázott ételmaradékoktól, szó szerint hányok ha meglátom. De megfőzök akármit, kipucolom a wc-t is inkább százszor, mint hogy mosogassak. Sütni például nem tudok, nem is szeretek, de nem szégyellem :D. Meló majd hidd el hogy lesz, de azt hozzàtenném, hogy egy 23 éves pályakezdő ritkán tudja még segíteni a szüleit anyagilag. Ezt ne várd el tőle semmiképp. Magát tegye rendbe, az elvárható persze.
2020. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ő az életképtelen. Főzni könnyű megtanulni, 20 évesen én se tudtam, szó szerint semmit. Ha egyszer majd egyedül fogsz lakni, nagyon hamar belejössz. De ha nem, az se baj. Nem mindenki szeret/tud főzni, vannak akik rendelnek inkább,vagy megoldják másképp.

Diplomával otthon ülni és semmit se csinálni, na az eleg gáz.

2020. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdés: miért vagy még vele? Ha 1 éve ilyen a párod, és te még mindig nyelsz, akkor te legalább olyan életképtelen vagy, mint ő
2020. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!