Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ha van barátnőtők ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha van barátnőtők ti mennyire szoktatok idegen nőket megnézni, vagy esetleg interneten bekövetni, bejelölni, lájkolgatni?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ez normális?

A pasim 28 éves létére folyamatosan ezt csinalja, és engem nagyon idegesít

Kevésnek érzem magam igy

Nem tudom hogy ez nála függőség vagy tényleg már kevés vagyok?

légyszi irjatok kort és nemet



2020. aug. 25. 17:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom hogy megnezi pasi oke nezze meg de nem tud tovabb lepni? Inkabb az a bajom hogy bekoveti, a kovetkezo meg az lesz hogy elkezdenek beszelgetni?
2020. aug. 25. 20:35
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Ne legyel ilyen maniakus... ezzel csak megmergezed a kapcsolatot.
2020. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%
Mi pasik szeretjük a szép látványt. Én például az egyetemi karom logóját szoktam nézegetni, olyan szép a színe, a mintázata.
2020. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12%

K*rvára nem egészséges ha megtiltod neki, hogy megnezzen egy nőt! Apám is megnezi a jó nőket, de anyám csak röhög egyet rajta és tovább lép. 20 éve boldog házasságban élnek, és előtte is együtt voltak 10 évet... Miért kell egyes nőknek ilyen féltékeny p*csáknak lenniük? Hogy feszt a pasi telefonját nézegetik, és ha egy nő képet lájkolja, akkor már egyből egy szar alak a csávó... Én a párommal 2 éve vagyok együtt vagyok, nem féltékenykedek, mindent megbeszéltünk, itthonról dolgozunk és dolgoztunk mindig valamint nem kapjuk fel a vizet ha lájkolunk egy szexi amcsi modellt... Többször is lájkolta Kylie Jenner posztját, mégse csalt meg vele! Komolyan nem értem az ilyen embereket... Nézzetek már egy kicsit magatokba...


24N

2020. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem feltétlen baj ha megnéz másokat, veled lesz utána is nem megy máshoz, ha meg igen akkor annyit is ér, persze ha téged zavar mondd el neki de ezt ember válogatja ki mennyit enged meg magának. Egyik exemmel miközben távkapcsolatban éltünk se néztem meg nőket míg egy másikkal meg ő nyomta oda a fejem hogy csekkoljam le a csajt... de alapból én nem tenném 20/F
2020. aug. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
14%
Kisebbrendűségi komplexuson pl. mellnagyobbító műtét segíthet
2020. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!