Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged hogyan érintene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hogyan érintene, ha a párodról kiderülne, h fiatalabb korában az ellentétes nemű testvérével folytattak kölcsönös beleegyezésen alapuló szexuális viszonyt?

Figyelt kérdés

Mindig közel álltak egymáshoz és számíthattak egymásra minden téren. A közöttük lévő kötelék olyannyira erős, hogy kialakult közöttük egyfajta vonzódás, ami abban nyilvánult meg, h amikor éppen mindketten egyedülállók voltak, akkor segítettek egymáson szexuális értelemben is. Mindez azonban csak addig tartott közöttük, amíg legalább az egyikük nem talált párt magának.


Angol nyelvű oldalakon olvastam rengeteg tapasztalatot, beszámolót, amikből arra lehet következtetni, h a kölcsönösségen alapuló incesztus testvérek között sokkal gyakoribb, mint azt gondolnánk.. Viszont a társadalmi tabu mivolta miatt nemigazán van kitárgyalva sehol.


Szigorú értelemben csak a konszenzussal történő interakciókról beszélek, az erőszakot, visszaélést, bántalmazást nem vettem a képletbe..


Titeket sokkolna? Mit szólnátok hozzá? Hogyan fogadnátok?



2020. aug. 27. 13:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

Én 8-as véleményével részben értek egyet, ugyanis én haragudnék rá, mert vesztegette az időmet, és ráadásul az is elgondolkodtató, amit 4-es ír, hogyha a testvérével megcsinálta, akkor mi lesz majd a gyerekével. Undorító!


Egyszer láttam egy ilyen dok filmet, ahol évtizedek óta elfogatási parancs volt egy testvérpár ellen, mert vérfertőző kapcsolatban éltek, és nagyon sok gyerekük született, de volt olyan gyerekük, akiken már látszott a genetikai krakk, a fejük is nagyon furcsa volt. Elfogták őket nagy nehezen. Országról országra vándoroltak, és az egyik országba sikerült elfogni őket, de a gyerekeikkel nagyon gyatrán bántak, nagyon alultápláltak voltak és stb.


Ez az egész amit itt írt a kérdező egy hányadék undorítóság! Én azzal se jönnék össze aki prostihoz járt vagy perverz vagy szexfüggő vagy nárcisztikus, vagy bunkó, vagy hülye macsó vagy nem tisztel és tudnám sorolni!


Akkor inkább miden téren jobb az egyedüllét.

2020. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
Mond hogy ez valami szar vicc
2020. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5-el értek egyet.
2021. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
84%
Egyátalán nem zavarna
2021. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
77%
izgatna,hogy van benne perverzitás. Nem lennek féltekeny
2021. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Azt leszámítva, hogy ez nehezen lenne kivitelezhető. tekintve, hogy barátnőmnek csak lány tesói vannak, igazából nem zavarna.
2023. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Kb. pont ezért. Talán.
nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálatok mi volt a reakció?
nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!