Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt hogy a párotok exe jelen van az életetekben a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már régóta nincsenek együtt, a nő viszont azt hiszi ő a legszebb nő a világon és vissza akarja csábítani a párom. Persze a párom már nem egyszer megmondta neki hogy neki nem kell, csak a gyerek miatt hívja, a nő nem fogja fel. Mikor rájön az 5 perc elkezd hívogatni a párom akár vasárnap este 10kor valami hülye ürüggyel. Ti ezt hogy tudjátok elviselni? Én megmondom őszintén már csak attól rosszul vagyok ha csörög a párom telefonja és látom hogy ez a nő hívja
2020. aug. 27. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:
Nem sírom ki a saját gyereket, a párom akarja, kezdjük ott. Engem nem zavarna ha a nő felfogná hogy meddig terjed a hatásköre. De szerintem egyáltalán nincs joga a mi életünkbe beleavatkozni, pláne nem csak úgy telefonálgatni amikor kedve tartja.
2020. aug. 27. 20:42
 22/89 anonim ***** válasza:
64%

“Szerinted mikor a párom már arra is gondolt hogy ha ez így folytatódik akkor inkább a gyerekkel is meg szakítja a kapcsolatot, akkor szerinted érez valamit?“


Őszintén remélem, hogy csak a lenyugtatásod kedvéért hazudta ezt és nem ilyen gerinctelen féreg. Megérdemled ezesetben.

2020. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
56%
Értelemszerűen itt csak a te verziódat fogjuk megismerni, de szerencsére a válaszolók kivételesen árnyaltan látják a képet. A pasi tényleg egy igazi fíreg, eldobná a gyerekét az új nője miatt, micsoda férfi, lol. Ha ez tényleg így van, meg is érdemli, hogy gyötörje az exe.
2020. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 Kerdesekkel teli ***** válasza:
67%

Hiaba a sok csesztetes a valaszolok reszerol, engem is zavarna ez a helyzet, de ez annak is betudhato, hogy en amugyis egy bizonytalan tipus vagyok.

Mindig kevesebbnek ereznem magam, tudvan hogy oket osszekoti egy nagyon eros, elvaghatatlan kotelek, ugyanis tortenhet barmi, a kozos gyerek osszekoti oket, az meg, hogy az exfeleseg/baratno, ilyen szinten benne van az eletetekben, az meg csak hab a tortan, legyel ovatos a ferjeddel is, konnyen elcsabul minden "szereto ferfi"..

Bye:Egy bizonytalan,tulagyalos atvert no.

2020. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon bírom hogy minden ilyen sztoriban a pasi a féreg. A nő aki elüldözi a gyerekétől az apját az nem ugye? Csak felhozok egy példát: már volt arról is szó hogy anyósom megy a láthatáskor a gyerekért, hogy ne legyen konfliktus a párom és az exe között és ne legyen ennek a gyerek a fültanúja. Az ex inkább azt mondta nem engedi apukának látni a gyereket minthogy más menjen érte. Sajnos ez a tipikus eset amikor anyuka a saját önző érdekeire használja a gyereket. Amúgy meg igaz hogy itt csak az egyik oldalt ismeritek, de mivel teljesen anoním az oldal mi lenne ha feltételeznénk hogy igazat mondom, ugyanis mi okom lenne hazudni?
2020. aug. 27. 20:52
 26/89 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nincs olyan körülmény, amire az a válasz, hogy megszakítja a gyerekével a kapcsolatot. Szar ember a párod, ha ez opcióként felmerül benne, és szar ember az anyja is, ha a gyerekét használja fel bármire.

Itt az áldozat nem te vagy, hanem szokás szerint szerencsétlen gyerek aki semmiről nem tehet.

2020. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
27%
Az a gyerektelen nő, aki gyerekes pasival kezd, az elég ostoba. Mindig ott lesz a másik nőtől született gyerek. Pl örökölni fog a közös ingatlanotokból.
2020. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 A kérdező kommentje:
Abból biztos nem, mert az én nevemen van és még nem vagyunk házasok
2020. aug. 27. 22:09
 29/89 anonim ***** válasza:
40%

Mindig az a no lesz az elsoszulottjenek az anyja, ha 10-et pottyantasz ki, akkor is.


Ezt a pasid is tudja.

2020. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
35%

"párom már arra is gondolt hogy ha ez így folytatódik akkor inkább a gyerekkel is meg szakítja a kapcsolatot"


Es te nem abrandultal ki azonnal ebbol az emberbol?

2020. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!