Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt hogy a párotok exe jelen van az életetekben a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már régóta nincsenek együtt, a nő viszont azt hiszi ő a legszebb nő a világon és vissza akarja csábítani a párom. Persze a párom már nem egyszer megmondta neki hogy neki nem kell, csak a gyerek miatt hívja, a nő nem fogja fel. Mikor rájön az 5 perc elkezd hívogatni a párom akár vasárnap este 10kor valami hülye ürüggyel. Ti ezt hogy tudjátok elviselni? Én megmondom őszintén már csak attól rosszul vagyok ha csörög a párom telefonja és látom hogy ez a nő hívja
2020. aug. 27. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
59%
Az apa azért tűnik el, mert inkább választja az otthoni nyugalmat. Az esetek 90%-ban az új nő marja el a gyereket, hiszen csak az ő érdeke, hogy ne legyen képben.
2020. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
35%
Az esetek többségében apuka szarik a gyerekre, csak a férfiak előszeretettel hárítják a felelősséget másra. Az exre, az új nőre, bárkire, hogy ők "ártatlanok" maradjanak.
2020. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 A kérdező kommentje:
Igazából még el is hinném hogy biztos a párom hazudik és a pasik a szemetek, de van egy közeli családtagom aki szintén ugyanúgy járt, hogy a felesége csalta meg, elváltak, nem engedte látni a gyereket, cserébe viszont folyamatosan perelte hogy több gyerektartást akár, zaklatta a pasit meg az új családját is. És ezt úgy hogy az apa többszáz kilóméterre költözött másik országba. Egyébként sajnos nem egy elvált ismerősöm van, de elmondom nekem mi a tapasztalatom: ahol az apa miatt mentek szét ott a nő a helyzet ellenére normálisan viselkedik, nem akadályozza hogy tartsák a kapcsolatot, nem zaklatja az exet. Ahol a nő volt a hibás fél ott meg valamiért nem tudja feldolgozni hogy a pasi a gyerek ellenére se tűrt el neki mindent és a gyereken keresztül próbál bosszút állni.
2020. aug. 28. 09:48
 44/89 anonim ***** válasza:
66%
Nem érted, hogy nincs olyan, hogy csak az egyik fél felelős? Akár a féri, akár a nő lép ki a kapcsolatból. Elhiszem, hogy még fent van a rózsaszín szemüveg, de a leírásod alapján a faszid bőven megéri a pénzét, legyen akármilyen banya az exe..
2020. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
26%

Rosszul gondolod! Nem minden ex hárpia, sőt nálunk én voltam az aki el akart válni, az új nő pedig saját malmára hajtotta a vizet. A fiam szépen ki lett túrva onnan. Azóta kiderült, hogy egy pánikbeteg, hisztérika. Az exem családja sem szereti, mert a családi összejövetelekre sem szeret menni. A fiamat szeretetben neveltem a mostani férjemmel, ők meg hadd éljék az életüket magukban.

Nem baj, szidd csak az exeket, ha jól esik. Ezzel a mentalitással lehet te is ex leszel.

2020. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
28%
#44 itt három emberről van szó - és mindhárman benne vannak. Klasszikus probléma a "szerelmi háromszög". És semmit sem tudunk érdemben hozzászólni, mert minden helyzet más és más. Valamint nem ismerjük háromból kettőnek a megállapításait, érzéseit, szem-szögeit. A három szögből egy szög. Egy szög? azt verd a falba kérdező.
2020. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező te tényleg elhiszed hogy egy többszâz kilométerre költözött apuka esetében az ex fúrja a láthatásokat és lehetetleníti el a kapcsolattartást? Az ex nyilván több tartásdíjat kér hiszen a gyereknevelés minden gondja rámaradt.

Egyszerűen nincs olyan hogy egy nő örül a hozott gyereknek. Max megtűri

2020. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 A kérdező kommentje:
Jó de mondjuk mikor évente 2szer hazament az apuka akkor látogatta volna a gyereket, szerintem még mindig jobb mint amikor az ex ezt is megtagadja és teljesen megszakítja az apa meg a gyerek között a kapcsolatot
2020. aug. 28. 11:42
 49/89 A kérdező kommentje:
Viszont abban igazad van hogy a nők nem szoktak örülni a hozott gyereknek, de azért az is valami ha az ember próbál normálisan álni hozzá. De mikor az ex így viselkedik és nem érdekli a saját gyerekének mi a jó, akkor mért is nekem kéne megértőnek lenni?
2020. aug. 28. 11:51
 50/89 anonim ***** válasza:
24%
Mert a gyerek edesapjanak az aktualis parja vagy, azert.
2020. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!