Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt hogy a párotok exe jelen van az életetekben a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már régóta nincsenek együtt, a nő viszont azt hiszi ő a legszebb nő a világon és vissza akarja csábítani a párom. Persze a párom már nem egyszer megmondta neki hogy neki nem kell, csak a gyerek miatt hívja, a nő nem fogja fel. Mikor rájön az 5 perc elkezd hívogatni a párom akár vasárnap este 10kor valami hülye ürüggyel. Ti ezt hogy tudjátok elviselni? Én megmondom őszintén már csak attól rosszul vagyok ha csörög a párom telefonja és látom hogy ez a nő hívja
2020. aug. 27. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
100%

Én. Em vagyok megkeseredett ex, mert nem vagyok ex.

Ettől függetlenül látom, hogy szépen elmarod a gyerek mellől az apját. Neked gyerek nélküli pasi kéne nekem is az kellett, teljesen alkalmatlan vagyok gyerekes pasival való kapcsolatra. Csak én ezt beláttam 20 évvel ezelőtt, szakítottam és kerestem egy gyerektelen pasit. Életem legjobb döntése volt.

2020. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
100%

"Ez teljesen oké és mondom mint kívülálló én is sajnálom a gyereket, de első sorban a saját családomat fogom mindig védeni, szerintem mindenki így tenne"


A "parod" csaladja a gyereke es a guerekenek az anyja! Egy rendes normalis ferfi nem ugy valik , hogy a gyereke anyja egy idegenne valik! Csak a legalja embereknel modszer ez! A szuloknek kotelesseguk egymast is tamogatni. Hiszen ketten felelosek a gyermekukert.


Nem vagy te neki csalad, nem is leszel. Es ezen nem valtoztat semmilyen papir.

2020. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ne haragudjatok már meg de szerintem nem mások fogják nekem meg a páromnak megmondani hogy kinek ki a családja. A párom engem és a leendő gyermekeinket tekint a családjának és ezen a ti véleményetek semmit sem változtat. Egyébként meg teljesen elkanyarodtunk a témától, igazából azért írtam ki a kérdést hátha valaki tud tanácsot adni mit lehetne tenni az exxel. Amúgy a bírósági határozatban benne áll hogy csak a gyerek miatt keresheti a párom és kötelesek tiszteletben tartani egymás magánéletét. Csak nem tudom ezzel egyáltalán foglalkozik e valaki
2020. aug. 30. 10:10
 74/89 anonim ***** válasza:
100%
És nem félsz, hogy nem jön össze a gyerek?
2020. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
100%

" A párom engem és a leendő gyermekeinket tekint a családjának és ezen a ti véleményetek semmit sem változtat."


Az eleg nagy baj! Mi lesz amikor rad un , ugy mint az "ex" csaladjara?! Majd remelem akkor is ilyen nagy lesz a szad!

2020. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:

"Amúgy a bírósági határozatban benne áll hogy csak a gyerek miatt keresheti a párom és kötelesek tiszteletben tartani egymás magánéletét"


Hogy micsoda? Ez nekem santit.

2020. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 A kérdező kommentje:
Ezen mi sántít? Ti nagyon el vagytok tévedve egyébként, ezt még ügyvéd is megmondta hogy attól hogy ott a közös gyerek az ex nem zaklathatja kénye kedve szerint. De aki úgy gondolja hogy az ex a családja abból ugyanolyan pszichopata lesz előbb utóbb mint a párom exe
2020. aug. 30. 10:35
 78/89 anonim ***** válasza:
Miert irnak be ezt egy birosagi hatarozatban?
2020. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd Kérdező, hogy aki egyszer megtesz ilyet, az újra meg fogja tenni. Még most szállj le a magas lóról és legyél kicsit szerényebb, nehogy úgy járj, mint az ex, hogy egyedül maradsz a gyerekeiddel. Jobb ha felkészülsz erre is, szinte minden ilyen kapcsolat így zárul, hisz a karma dolgozik. Ha te eldobod a gyerekét, majd a következő nő a tieidet fogja. :)
2020. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
De mivel zaklatja? Mert szamomra nem derult ki!
2020. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!