Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt hogy a párotok exe jelen van az életetekben a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már régóta nincsenek együtt, a nő viszont azt hiszi ő a legszebb nő a világon és vissza akarja csábítani a párom. Persze a párom már nem egyszer megmondta neki hogy neki nem kell, csak a gyerek miatt hívja, a nő nem fogja fel. Mikor rájön az 5 perc elkezd hívogatni a párom akár vasárnap este 10kor valami hülye ürüggyel. Ti ezt hogy tudjátok elviselni? Én megmondom őszintén már csak attól rosszul vagyok ha csörög a párom telefonja és látom hogy ez a nő hívja
2020. aug. 27. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok a leendő esküvőhöz.

Ti egy család lesztek. A férjednek meg lesz egy másik családja is, hiszen a gyereke nem ex gyerek.

2020. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
100%
A felesége is családtag, hiszen a gyermeke édesanyja.
2020. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 A kérdező kommentje:
A gyerek anyja, sose volt a felesége és annyira családtag hogy a párom családjából se áll vele már senki szóba. Sőt a párom most el akarja intézni hogy a láthatáskor a gyámügyön vegye át a gyereket és az exxel egyáltalán nem hajlandó kontaktolni. Szóval elhiszem hogy sok megkeseredett ex van itt, de maximum a gyerek az aki családtag, az anyja senki
2020. aug. 29. 18:00
 64/89 anonim ***** válasza:
100%
"az anyja senki" - de nem érzed, hogy ez ÁRTALMAS a gyereknek???? Nem sajnálod? nem gondolod, hogy visszaüt, majd a te gyerekednél?
2020. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze Kérdező, győzködd csak magad, akkor is legyél ilyen elégedett, mikor esetleg a pasid megkapja a gyereket, te meg pesztralhatod éjjel nappal 😂 sztem 2 nap után elkezdesz majd duruzsolni, hogy menjen vissza mégis anyucihoz.
2020. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 A kérdező kommentje:
Mi ártalmas a gyereknek? A gyerek saját maga megmondta már 5 évesen mikor az anyja megint vitatkozni próbált a párommal telefonon, hogy "mindketten a szüleim vagytok, de egymáshoz semmi közötök". Szóval úgy néz ki a gyerek jobban átlátja a dolgokat mint sok felnőtt
2020. aug. 29. 18:10
 67/89 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mondott ilyet egy 5 eves gyerek.... huhh te akkorát fogsz zakózni, ez már az önámítás művészi szintje, amit te csinálsz... :)
2020. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 A kérdező kommentje:
Hát képzeld el hogy mondott. Mivel állandóan tanúja az apja és az anyja veszekedésének ezért mondott ő már cifrábbakat is. Pl hónapokig azt mondta hogy nem akarja látni az apját, majd utólag bevallotta hogy azért mondta mert fél hogy az anyja megint vitatkozik vele meg bántja. De amúgy tényleg védjétek csak nyugodtan
2020. aug. 29. 18:20
 69/89 anonim ***** válasza:
100%
Es szerinted egy 5 eves gyerek fejet nem lehet telebeszélni? Senki nem védi az anyát, sőt, ebben a sztoriban mindenki rohadt gáz, az ex, a pasid, és te magad is. Egyedül a gyerek érdemel itt empátiát meg sajnálatot.
2020. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
100%

Én exként írtam ide (fentebb), de a válást én kezdeményetem. Példát vehetnének sokan tőlünk, hogyan kell normálisan elválni. Az exem mégis az új feleség "nyaggatására" egyre kevesebbszer vitte el a fiamat(ezekre úgy rájön az ember, később hallottam is az exem tesóitól), ezek a fiamon csapódtak le. Ennek ellenére nem mondtam rosszat rá, sőt senkinek nem engedtem rosszat mondani az exemre. Mostanra már alig találkoznak, csak nagyon ritkán beszélnek, mert a fiam már nem igényli a vele való találkozást.


Tehát nem mindenki megkeseredett aki ide ír. De ha megkeseredett, akkor is szíve-joga, hiszen az apa nem törődik már a saját gyerekével. Ez fáj egy nőnek, hogy valaha akivel közösen gyereket vállaltak, annyira érdektelen lesz a gyerekhez. Tudod milyen károkat tud okozni egy gyerek lelkében? Ha nem tudod, akkor olvass utánna. Mit gondolsz, miért van olyan sok sérült gyerek? Mert elhagyták. Mert az apjuk éppen az új életét építi fel, de őt ebből kihagyják. Pedig lehetne ezt szépen is csinalni, mint ahogy mi is szepen valtunk el (ha lehet ilyet mondani), de akkor is a gyerek úgy érezte, hogy elhagyták, nem törődtek vele.

Ezeket a dolgokat, a már felnőtt fiamtól tudom, mert már ki tudja mondani nekem. Az apjának nem mondja ki, mert nincs mar igénye rá, hogy beszélgessen vele.


Ahogy bánik a párod az exével vagy a gyerekével, úgy fog bánni veled is és a közös gyereketekkel.

2020. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!